14 Şubat Haftasında Burcunuz Size Neler Söylüyor?

sarilmak

Koç Burcu

koc-burcu-yukselen

Yeni arkadaşlıklar

Haftanın ilk günü Venüs’ün burç değiştirmesiyle kariyer, iş yaşamı konularında daha şanslı bir döneme girerken otorite konumunda, yaşlı ve olgun kimselerden daha çok destek görebilirsiniz. Salı günü ise bir yeni ay gerçekleşiyor, bu yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir sayfa açarken, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Boğa Burcu

boga-burcu-yukselen

Yeni görev ve sorumluluklar

Bu hafta burcunuzun yöneticisi burç değiştirirken organizasyon becerilerinizi daha fazla sergileyeceğiniz, iş, görev ve sorumlulukların ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Salı günü gerçekleşen yeni ay ise iş yaşamınızda, kariyerinizde yeni başlangıçlara işaret edebilir, yeni plan ve hedefler gündeme gelebilir.

İkizler Burcu

ikizler-yukselen

Yeni keşifler

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda daha şanslı bir dönem başlıyor. Eşinizin işlerindeki düzelmeyle kendinizi daha iyi hissedebilir, vergi, miras konuları varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü gerçekleşen yeni ay ise yeni keşif ve maceralara işaret edebilir.

Yengeç Burcu

yengec

Yeni bir iş

Bu hafta Venüs’ün burç değiştirmesiyle ikili ilişkilerden yana daha şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönem romantik bir ilişkinin de başlangıcı olabilir. Ayrıca yine bu hafta meydana gelen yeni ay yeni ortaklıklara, yeni iş girişimlerine işaret ederken, ortak yatırım ve harcamaları da gündeme getirebilir.

Aslan Burcu

yukselen-aslan

Yeni bir ilişki

Bu hafta Venüs’ün burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha destekleyici bir döneme ilerliyorsunuz, sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler de keyfinizi yerine getirebilir. Öte yandan Salı günü meydana gelen yeni ay ikili ilişkiler açısından yeni bir döneme işaret ediyor, yeni bir ilişki ya da ilişkinizde yeni bir durum söz konusu olabilir.

Başak Burcu

yukselen-basak

Sağlığınızla ilgili yeni adımlar

Bu hafta Venüs burç değiştirirken sevdiklerinizle ilgili konularda aşk hayatınızda güzel ve keyifli bir döneme ilerliyorsunuz. Hobileriniz ve zevk aldığınız konularla ilgilenebilir, özgünlük ve yaratıcılığınızı harika bir şekilde gösterebilirsiniz. Bu hafta gerçekleşen yeni ay sağlığınızla ilgili yeni bir gelişmeyi gündeme getirebilir.

Terazi Burcu

yukselen-terazi

Yeni bir aşk

Bu hafta burcunuzun yöneticisi Venüs burç değiştirirken ailenizden daha çok destek göreceğiniz, evinizde daha rahat ve keyifli zaman geçireceğiniz, evinizi güzelleştireceğiniz bir dönem başlıyor.  Bu hafta meydana gelen yeni ay ise yeni aşk kıvılcımlarını gündeme getirebilir. Sevdiklerinizle ilgili güzel haberlerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu

akreppp

Yeni bir ev düzeni

Bu hafta Venüs’ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden destek alacağınız bir dönem başlıyor. Kendinizi de çok güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Salı günü meydana gelen yeni ay ev ve aile konularında yeni gelişmeleri gündeme getiriyor. Yeni bir ev, taşınma, ailevi konularda yeni bir gelişme söz konusu olabilir.

Yay Burcu

yay

Maddi konularda güzel gelişmeler

Venüs’ün bu hafta burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, para konularında güzel gelişmelerle rahatlıyorsunuz. Ancak artan harcamalara da dikkat etmelisiniz. Salı günü meydana gelen yeni ay ise yakın çevrenizle ilgili yeni bir gelişmeyi beraberinde getirebilir, kardeşlerinizle ilgili yeni bir konu gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu

oglak-filoji-638x359

Venüs size şans getiriyor

Venüs bu hafta burcunuza ilerliyor, özellikle aşk ve ilişkilerde keyifli bir döneme ilerlerken ışığınız ve cazibenizle adeta parlamaya başlıyorsunuz. İnsanları kendinize mıknatıs gibi çekebilirsiniz. Salı günü meydana gelen yeni ay para ve iş konularında yeni bir gelişmeyi, yeni bir kazanç kapısını gündeminize getirebilir.

Kova Burcu

kova

Yaşamınızda yeni bir dönem

Venüs’ün bu hafta burç değiştirmesiyle birlikte manevi, ruhsal, mistik, spiritüel konulardan daha fazla keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Bu konuları seven ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Salı günü burcunuzda meydana gelen yeni ay hayatınızda yeni bir döneme ve yeni başlangıçlara işaret ediyor.

Balık Burcu

pisces

Arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz

Venüs bu hafta burç değiştirirken arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden daha fazla destek ve iyilik göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Ortak çalışmalardan da zevk duyabilirsiniz. Bu hafta meydana gelen yeni ay ise başkaları için atabileceğiniz adım ve girişimlere, iyilikte bulunabileceğiniz konulara işaret ediyor.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar