Bu Hafta Burcunuza Dikkat Edin: Mutlaka Okumanız Gereken Burç Yorumları

burc-burc

Koç Burcu

koc-burcu-yukselen

Sevgililer Gününe ilerlerken haftanın ilk günlerinde güven isteği, arayışı ön plana çıkıyor. İlişkinizde kararlılık ve ciddiyet beklentiniz artabilir. Çarşamba’dan itibaren ise Ay İkizler burcunda ilerlerken dostluk, arkadaşlık kavramları öncelikli. Mars’ın bu hafta burç değiştirmesiyle maddi konularda daha dikkatli olmanızı gerektiren bir dönem başlıyor.

Boğa Burcu

boga-burcu-yukselen

Hareketli bir dönem başlıyor

Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken özgüven ve cesaretiniz yerinde. Sevgililer Günü’nün de olduğu hafta ortasında alışverişe ağırlık verebilirsiniz. Fedakârlık duygunuz daha çok harcama yapmanızla sonuçlanabilir. Mars bu hafta burcunuza ilerliyor. Kendinize ve sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz, enerjinizi boşa tüketmemeniz gereken bir dönem başlıyor.

İkizler Burcu

ikizler-yukselen

Cazibenizle parlıyorsunuz

Haftanın ilk günlerine kontrolünüz dışı olaylar hâkim olurken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz, ancak unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz özellikle de maddi konularda. Sevgililer Günü’nde ise Ay burcunuzda ilerliyor. Tüm cazibenizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Mars’ın bu hafta burç değiştirmesi gerek özel gerek iş yaşamınızda arkanızı biraz daha kollamanızı gerektirebilir.

Yengeç Burcu

yengec

Sürprizlere açık olun

Haftanın ilk günlerini oldukça sosyal geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sevgililer Günü’nün de olduğu hafta ortasında ise işler biraz kontrolünüz dışında gelişebilir, sürprizlere açık olmalısınız. Bu hafta Mars burç değiştirirken özellikle sosyal yaşamınızda fikirlerden ileri gelen tartışmalar artabilir, ortak çalışmalara ise yatkın olabilirsiniz.

Aslan Burcu

yukselen-aslan

Arkadaşlık aşka dönüşebilir

Haftanın ilk günlerinde hedeflerinize ve planlarınıza odaklı ve işlerinize konsantre olabilirsiniz. Ardından hafta ortasında sosyal yaşamınız hızlanıyor, dostlarınızla bir arada olabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde ise arkadaşlık aşka dönüşebilir. Mars’ın o gün içinde burç değiştirmesi ani değişimlere işaret ediyor. Velhasıl işler planladıklarınızın çok dışında gelişebilir.

Başak Burcu

yukselen-basak

Duygularınızı açıkça gösterebilirsiniz

Değişimle dolu bir haftaya ilerlerken burcunuzun yöneticisi Merkür de Balık burcunda sonsuz olasılık ve imkanlara işaret ediyor. Kendinizi bu akışa kaptırmakta zorlanmayabilirsiniz. Hafta ortasında ve Sevgililer Günü’nde duygularınızı göstermekten çekinmeyeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte yurt dışı geziler ve seyahatlerle ilgili meşguliyetleriniz artabilir. Kendinizi bir anda uzaklarda bulabilirsiniz.

Terazi Burcu

yukselen-terazi

Seyahat gündeme gelebilir

Nispeten sakin ve sütliman geçen bir haftanın ardından bu hafta Mars’ın da burç değiştirmesiyle birlikte işler şekil değiştirebilir. Özellikle ortak paylaşımlar, alışveriş ve harcamalar konusunda eşiniz veya ortağınızla uyuşmazlıkların artabileceği bir dönem başlıyor. Sevgililer Günü’nü ise uzaklarda, en azından bulunduğunuz ortamın dışında geçirmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu

akreppp

Çifte düşüncelerden uzak durun

Bu hafta burcunuzun yöneticisi Mars burç değiştirirken özellikle ikili ilişkilerde daha hareketli, hararetli bir döneme ilerliyorsunuz. Kıvılcımlar artarken mevcut ilişkinizde biraz daha sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Sevgililer Günü’nde ise çifte düşünceler, zihinsel ikilemler içinde geçebilir. Hafta sonu uzaklara açılacağınız ya da ortamınızdan çıkacağınız bir kaçış olabilir.

Yay Burcu

yay

İlişkinize çok önem verdiğiniz bir dönem

Sevgililer Günü haftasında ilerlerken haftanın ilk günlerini bir tür hazırlık süreci içinde etrafınıza çeki düzen vererek, halledilmesi veya tamamlanması gereken işleri bitirerek geçirebilirsiniz. Ardından hafta ortasında ve o özel günde Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilgi odağınızda ilişkiniz, sevgiliniz ve eşiniz olacak. Mars’ın bu hafta burç değiştirmesi önümüzdeki dönemde sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi gerektirebilir.

Oğlak Burcu


yukselen-oglak

Aşk ve sevgide aceleci, sabırsız olmamalısınız

Bu haftanın en önemli olayı şüphesiz Mars’ın burç değiştirerek aşk evinize ilerlemesi. Aşk yaşamınızda oldukça hareketli günlere hazır olmalısınız ve bu durum Sevgililer Günü’nde start alıyor. Ayrıca bu dönemde kişisel ve özel zevklerinizle ve varsa çocuklarınızla daha çok meşgul olabilirsiniz. Hafta sonunda ise ilgi odağınızda eşiniz, sevgiliniz ve ilişkiniz olabilir.

Kova Burcu

kova

Geçmişe çok takılı kalmamalısınız

Haftanın ilk günlerinde ev ve aileyle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Bu hafta Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte bu konularda daha çok çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken pek çok iş ortaya çıkarken ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Sevgililer Günü’nde ise gündeminizin tek konusu aşk, yüreğinizin akışına kendinizi bırakmakta zorlanmayacaksınız.

Balık Burcu

pisces

İletişim hızlanıyor

Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hızlanıyor ve son bir ayda süregelen sessizliğinize artık bir son vermiş durumdasınız. Hafta ortasında gündeminizde geçmişe ait konular, yaşantılar ve anılar yer alırken biraz melankolik olabilirsiniz. Sevgililer Günü bu akışta geçerken aynı gün Mars burç değiştiriyor, sesinizin daha gür ve direkt çıkabileceği, uzlaşma gerektiren konuların uğraştırabileceği bir dönem başlıyor.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar