Başka Bir Kişiyle Spiritüel Bir Bağ Kurmaya Başladığınızı Gösteren 4 İşaret

asik-cift

1. Yükselen Enerji

Kişisel bağ ile spiritüel bağ arasındaki fark enerji ile hissedilebilir. Spiritüel olarak birisiyile bağ kurduğumuz zaman, enerjimiz artmaya ve genişlemeye başlıyor. Bu genellikle bir tür uğultu, titreme ya da karıncalanma olarak kendini gösterir ve bağa bağlı olarak kendinizi heyecanlı, korkmuş veya canlanmış hissedebilirsiniz.

c%cc%a7iftler

 

2. Benzer Rüyalar

Spiritüel düzleme ulaşmak rüyalarla mümkün olduğu için -rüya esnasında beden daha rahat ve serbest olduğundan-  rüyalar aracılığıyla spiritüel bağ kurabiliriz. Birisini rüyada görmemiz illa onunla spiritüel bir bağ kurduğumuz anlamına gelmez. Bazen sadece insanlar hakkında rüya görürüz. Fakat paylaşılan rüyalar farklıdır. Paylaşılan rüyalar spiritüel bir bağın olduğunu kesin olarak kanıtlarlar.

couple

3. Anlık Kimya

Spiritüel bir bağın varlığını gösteren diğer bir işaret ise iki kişi arasında anlık uyuşan kimyalardır. Uyumlu kişilikleri sadece kişisel özellikler belirlemez ama aynı zamanda hedeflerinizin, ihtiyaçlarınızın ve arzularınızın bu alanlar içinde neredeyse mükemmel bir şekilde hizalandığı fiziksel kimya ve duygusal kimyayı da belirler.

kimya

4. Meditasyon

Eğer gerçekten spiritüel bir bağın olup olmadığını merak ediyorsanız kendinizi meditasyona vermelisiniz. Kanıtlanmış bir teknik ise düşünceli bir pozisyona geçmek ve kalp çakrasına odaklanmaktır. Birçok spiritüel bağ kalp çakrasından uzanır -fakat bazıları üçüncü gözden veya taç çakradan uzanabilirler- zihininizle göğüs kafesinize odaklanın ve enerjinin nereden geldiğini hissetmeye çalışın. Enerjiyi takip edin ve zihninizde dolaşmasına izin verin. Enerjinin size telkin ettiği resimlere, seslere ve duyusal girdilere kulak verin.

meditasyon

Sahip olduğumuz her bağın enerjisini hissetmeye çalışıyoruz. Karşımızdaki insanın enerjisini tam olarak hissettiğimiz zaman ise spiritüel bağı keşfetmiş oluyoruz.

 

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar