Berberinin ‘Sakal Uzat’ Tavsiyesiyle Hayatı Değişen Adama Modellik Yolunu Açan 10 Fotoğraf Karesi

sakal-uzatmak

Sakal bırakan erkeklerin çoğu zaman eski hallerinden olukça farklı gözüktükleri bilinen bir gerçek. Ancak Galler’li Gwilym Pugh için bu değişim gerçekten de hayat değiştiren bir boyutta gerçekleşti.

sakal-uzatmak-2

 

Masabaşı işinde günde 12 saate yakın mesai yaptığından dolayı hareketsiz yaşam stiline mahkum olan ve 130 kiloya ulaşan genç adam, birgün berberinin sakal uzatması tavsiyesini ciddiye aldı. Bir süre sonra tipindeki değişimin çevresi tarafından beğenilmesiyle, kendine güveni artan Pugh, diyet ve spor yaparak kilo vermeye de başladı.

sakal-uzatmak-5

 

 

Kısa sürede, büyük ilerleme kaydeden, genç adam sosyal medyada paylaştığı değişim fotoğraflarıyla, yavaşça kendisine yeni bir takipçi kitlesi kazanmaya başladı ve hayatı hiç ummadığı yeni bir yola girdi.

sakal-uzatmak-11

 

Değişimiyle bazı yerel modellik ajanslarının dikkatini çeken Pugh, ilk başlarda bu teklifleri şaka zannetsede, bir süre sonra ajansların kendisiyle kontrat yapmak istemesiyle içinde bulunduğu durumun ciddiyetini kavradı.

sakal-uzatmak-6

Hikayesiyle takdir toplayan genç adam, kısa süre sonra İngiltere ve Avrupa’da birçok marka için modellik teklifleri almaya başladı ve masabaşı işini tamamıyla geride bırakarak, hiç ummadığı yeni bir hayatın kapılarını araladı.

sakal-uzatmak-4

Hatta öyle ki, David Beckham’ın yeni markasının yüzü olmayı bile başardı.

sakal-uzatmak-7

Berberin yerinde tavsiyesiyle ve kendine iyi bakarak, hayatını sonsuza kadar değiştiren adamın hikayesi birçoklarına ilham olacak nitelikte.

sakal-uzatmak-8

Belki sadece sakal bırakıp, sağlıklı yaşayarak bir modellik anlaşması imzalayamayabilirsiniz. Ancak bu değişimin hayatınızda yaratacağı etkinin kesinlikle pozitif olacağından emin olabilirsiniz.

sakal-uzatmak-3

sakal-uzatmak-10

sakal-uzatmak-9

Ekleyen cannov

cannov

Kendime Düşünceler.

Yorumlar