Birlikte Seyahat Eden Evlatlık Köpek Ve Kedinin Dostluğundan Gününüze Neşe Katacak 10 Fotoğraf

kedi-ve-kopek-resimleri

Doğa dostu Cynthia Bennett tarafından barınaktan evlat edinilen Henry isimli köpekle, emekli bir arama kurtarma kedisi olan Baloo’nun dostluğu görenleri şaşırtıyor. Birçok kedi ve köpeğin aksine gayet iyi anlaşan ikili, sahipleriyle beraber hareketli yaşam tarzını benimsemişler.

kedi-ve-kopek-dostlugu-1

Sanki iki hayvanda zorlu koşullarda yetiştiğinden şuan sahip oldukları rahata şükredercesine hiç kavga etmiyor ve oldukça iyi anlaşıyorlar.

kedi-ve-kopek-dostlugu-2

Bu ikili için çıktıkları uzun yolculuklarda beraber uykuya dalmak oldukça sıradan.

kedi-ve-kopek-dostlugu-3

Doğa gezintileri ve kamp düşkünü olan sahipleriyle birlikte dolaşmaktan keyif alan Henry ve Baloo uzun gecelerde uyku tulumlarında dahi beraber uyuyabiliyorlar.

kedi-ve-kopek-dostlugu-4

Etraftan görenler evde yaşamaya daha müsait bir yapısı olan bir kedinin uzun doğa gezilerinde mutsuz olabileceğini düşünse de aslında durum tam tersi, hatta kedi Baloo, çoğu zaman dışarıya çıkmak için köpek Henry’den daha istekli oluyor. Tabi bunun eski bir kurtarma kedisi olmasından kaynaklı olduğunu söylemekte mümkün.

kedi-ve-kopek-dostlugu-5

Tabi hem köpek Henry’nin hem de kedi Baloo’nun en sevdiği konaklama şekli çadırın içinde sahipleriyle beraber kaldıkları zamanlar.

kedi-ve-kopek-dostlugu-6

Birbirine düşman olarak adledilen bu iki hayvanın dostluğunun birçoklarına örnek olmasını temenni ederken, bu tatlı ikiliye de gelecekte birlikte çıkacakları maceralarda başarılar diliyoruz!

kedi-ve-kopek-dostlugu-7

kedi-ve-kopek-dostlugu-8

kedi-ve-kopek-dostlugu-9

kedi-ve-kopek-dostlugu-10

 

 

 

Ekleyen Ecem Bayır

Ecem Bayır

En sevdiğim kişi benim.

Yorumlar