Bu 10 Belirtiye Dikkat Edin: Yakın Arkadaşınız Sizi Bir Arkadaştan Daha Fazlası Olarak Görüyor Olabilir

en-iyi-arkadasim-benden-hoslaniyor

Dostlarımız genellikle dünyadaki en yakınımızdan bazılarıdır. Fakat bazen bu yakınlaşmalar karşı cins tarafından yanlış algılanır ve bir bakmışsınız arkadaşınız size olan duygularını anlatmaya kalkıyor! Hatta tam tersi, siz arkadaşınıza aşık olduğunuzu fark ediyorsunuz ve karşılıksız olmasından korkarak açılamıyorsunuz. Tabii artık onunla arkadaş kalmanızda çok zor bir hale geliyor.

Filoji, arkadaşınızın gerçekten sizin hakkınızda nasıl hissettiğini bilmek isterseniz dikkat etmeniz gereken bazı gerçekleri paylaşıyor.

1. Yardım

Bir arkadaş her zaman yardımcı olmalıdır, bu konuda şüphe yok. Ancak kız arkadaşını, işlerini ya da arkadaşlarını sana yardım etmek için bırakırsa, tam bu esnada duygular muhtemelen dostluğun ötesine geçecektir.

arkadas-ask-3

 2. Hediyeler

Arkadaşlar küçük hediyeler verirler. Seven bir kişi sizi etkilemek ister ve her zaman hayal ettiğiniz pahalı şeyleri alır.arkadas-4

3. Alışveriş

Bir adam sizinle gün boyu alışveriş yapmaya hazırsa, muhtemelen bu fedakarlığı ile sizi etkilemek istiyor. Ancak arkadaşlar daima yorgun olduklarını söylerler.

arkadas-5

4. Diğer adam hakkında konuşma

cift

Arkadaşlar en kötü zamanlarınızda bile sizi her zaman desteklemeye hazırdır. Ancak objektif olacaktırlar. Sizi seven bir adam ise hep yanınızda yer alacaktır.

5. Çok fazla ilgi

alisveris

Normal arkadaşlarımızın vakit geçirmek istedikleri başka arkadaşları da vardır. Fakat sizi seven kişi tercihini hep sizden yana kullanacaktır.

6. Özür dileme

cift2

İyi insanlar sizi incitirlerse özür dilerler. Sizi seven biri ise sizi kaybetme korkusuyla dizlerinin üstüne çöküp yalvarmaktan asla çekinmez.

7. Sarhoş olduklarını zaman davranışları

telefonla-konusan-adam

Alkol her şeyi daha da kolaylaştırır. Bu yüzden sizi seven kişi sarhoşken ağzından bir şeyler kaçırabilir.

8. Başka bir kadınla buluşma

cift3

Senden hoşlanan bir adam her zaman başka bir kadınla onu tanıştırma fikrini reddedecektir.

9. Senin partnerine karşı olan tavrı

cift4

Bir erkek dikkatini senin erkek arkadaşının dezavantajlarına çekerse, muhtemelen ondan kurtulmak ve onun yerine geçmek istiyordur.

10. Hafıza

cift5

Arkadaşlarınız söylediğiniz herhangi bir şeyi unutabilir. Ancak sizi seven daima söylediğiniz her şeyi harfi harfine hatırlar.

Siz hiç arkadaşınızdan kaçmayı başardınız mı, yoksa arkadaşınızın size gizlice aşık olduğunu öğrendiniz mi? Yorumlarınızda yaşanmışlıklarınızı paylaşabilirsiniz!

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar