Bulunduğunuz Ortamdaki Negatif Enerjileri Bir Bardak Suyla Tespit Edebileceğinizi Biliyor muydunuz?

bir-bardak-su

Negatif enerji kavramına inananlardan mısınız bilmiyoruz ama bu tür enerjilerin olduğunu düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Peki bu fikre sahip olanlara göre, evde negatif enerji olup olmadığını anlamanın basit bir yolunun bir bardak sudan geçtiğini söylesek?

Bazı kesimlere göre yaşadığımız yerlere belli enerjiler göndeririz. Özellikle evlerimiz, tam bir enerji çorbasıdır. Düşüncelerimiz, hislerimiz ve duygularımız farklı tiplerde enerjiler oluşturur ve diğer enerjileri de kendilerine çekerler. Ayrıca eve giren diğer insanlar da eve pozitif veya negatif enerjilerini getirebilirler.
tutsu
Bu negatif enerjiler halimizi ve moralimizi etkilediği düşünülür. Biriken negatif enerjiler sonucunda karamsar düşüncelere sahip olabilir, sürekli bir stres halinde olabilirsiniz. Daha kötüsü bu enerjiler evinize yerleştiğinde bir nevi her yere siner, çıkarılmadığı sürece de öyle kalır. Bu negatif enerjiler hayatınızın her alanına etki etme gücüne sahiptir. İlişkilerinizde sorunlara neden olabilir, geçimsiz biri haline dönüşmenize sebep verebilir, yanlış kararlar almanızın önünü açabilir. Neticesinde de gergin, yorgun ve kırılgan hissedebilirsiniz; hatta yaşam sevincinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu nedenle evdeki negatif enerjiyi düzenli olarak ortadan kaldırmak önemli bir önlem.
enerjisel

Negatif Enerji Nasıl Tespit Edilir?

Bu konu üzerinde çalışmaları olan Marina Bravo’ya göre yapmanız gereken basit. Şeffaf olan herhangi bir bardağı alıyor ve bardağın 3’te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekliyorsunuz. Sonra kalan boşluğun yarısına önce su, diğer yarısına ise beyaz sirke ekliyorsunuz. Karışım hazır olduktan sonra tek yapmanız gereken negatif enerji olduğunu düşündüğünüz odaya bardağı koymak. Burada dikkat edilmesi gereken şey bardağı gizli bir noktaya koymak ve bir gün boyunca bekletmek, bardağın bu süre boyunca hiç oynatılmaması gerek. 24 saat sonunda bardağı kontrol ediyorsunuz, eğer tıpkı bıraktığınız gibiyse odada negatif enerji yok demektir.
bardak-su

Bunun dışında eğer bardakta baloncuk veya başka bir oluşum görüyorsanız, odada negatif enerji var demektir. Bu durumda yapmanız gerekense, bardağı bıraktığınız gibi bulana dek her gün aynı süreci yeni karışımla uygulamak. Karışım, negatif enerjiyi kendisine çekerek bir miktar temizleyecektir. Bardaktaki eski karışımı da evin dışına dökmeniz daha faydalı olacaktır.

Kaynak: https://onedio.com/haber/bulundugunuz-ortamdaki-negatif-enerjileri-bir-bardak-suyla-tespit-edebileceginizi-biliyor-muydunuz–739005

Ekleyen Can Eren

Can Eren

Kendime düşünceler.

Yorumlar