Burçlar Arasında En İyi Sevgililerin Yengeç Burcundan Çıkmasının 6 Sebebi!

havali-sevgililer

Eğer kendinizi bir yengeçle romantik bir ilişki içinde bulduysanız, aşık olmadan önce bazı şeyleri bilmelisiniz. Basitçe bahsedecek olursak; kararlı bir yapı, büyük bir kalp, iyi bir mizah anlayışına sahiptirler.

1. Çok derindirler.

mantik-insani

 

 

Yengeçler en derin kişiliğe sahip olma eğilimindedir, zekaları ve dünya görüşleri aşırı derecede geniştir. Gün boyunca öğrendikleri tüm bilgileri kendi belleklerine daha sonra kullanmak üzere işleyebilirler. Daha önce hiç bulunmadığınız yerlere götürebilirler. Yengeçle beraberseniz zihninizi aktif tutmalısınız.

2. İçgüdüsel olarak liderdirler.

Leonardo DiCaprio plays a profoundly corrupt stock-market manipulator in The Wolf of Wall Street, based on the real-life story of convicted fraudster Jordan Belfort.

Yengeç olarak doğan insanlar doğumundan itibaren içgüdüsel olarak liderlik vasıfları vardır, sadece bildiklerini söylerler. Büyük sorunları halletme konusunda yeteneklidirler.İnsanlar çaresizlik, kaybolmuşluk ve belirsizlik hissederken bir yengece bakarlar, çünkü onların sadece etraflarında olmayı severler.

3. Düzenli olarak yalnız kalmaya ihtiyaçları olur.

yalnizlik

Size yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu söylediklerinde izin vermelisiniz. Bu an onlar için gerçekten çok önemlidir. İstedikleri yalnızlığa kavuşamadıkları zaman normalde olduğu kadar istekli ve dışa dönük olmayı yitirirler. Gelecekte yapacakları şeyleri işlemek ve düşünmek için zamana ihtiyaçları vardır.

4. Aşırı derecede hayalperestlerdir.

hayalperest

İnanılmaz bir hayal dünyasına sahiptirler. Yaratıcılıklarının sınırı yoktur, düşündükleri şeylerle birlikte sizi de içinde yer aldıkları projeye çekebilirler. Onların yetenekleri için egzersiz olacaksa, iyi bir mücadeleyi severler ve bu diğerlerine kendisinin neler yapabildiğini göstermek için güzel bir fırsattır.

5. Duygularını saklarlar.

ice-kapanik

Bir yengeçle buluşacaksanız bu bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri. Birini incitebileceklerini hissettiklerinde duygularını saklamaya eğilimlidirler.  Aşırı derecede empati kurarlar. Bazen her şeyi bir kenara bırakıp sadece sevdiklerini iyi olup olmadığını düşünürler. Her şey hakkında onlarla iletişim kurabilirsiniz ve yaptıklarınız için size minnettar olacaklar.

6. Gerçek bir aşıktırlar.

asik

Daha önce hiç tanışmadığınız bir yengeci bulduğunuzda onun “sevme” eylemini en iyi gerçekleştirenlerden biri olduğunu görebilirsiniz. Duygusal anlamda derin bir anlayışa sahiptirler. Bazen sizi sizden daha iyi bilebilirler. Her zaman düşünceli davranırlar, her zaman sevgilerini düşünürler ve sadece eğlendirebilmek için sizi şaşırtmanın küçük yollarını ararlar. Aşkın çok karmaşık bir duygu olduğunu bilirler ama sizinle bunu keşfetmeye çok istekliler.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar