Burçların Gizemlileri Akrep ve Balık Burçlarının Neden Farklı Olduğunu Gösteren 7 Şey

akrep-ve-balik-arkadas

1. İkisinin de sahip olduğu kuvvetli sezgiler birbirlerini en derinden anlamalarına olanak sağlar. Öyledir ki bu iki dost kimi zaman kelimelere bile ihtiyaç duymaz. İki burcun da belli, kendilerine has çizgileri vardır; saygı her şeyin ötesinde gelir onlar için. Bu sebeple de her ikisi de birbirlerine alan açmayı, ötekinin çizgisine basmamayı çok iyi bilir. Bir arkadaşlığın temel yapı taşlarından birinin saygı olduğunu düşünür Akrep kadını da balık kadını da. Ne kadar etle tırnak gibi olsalar da kendi özel alanlarının da farkındadırlar. Biri diğerinin çizgisine asla basmaması gerektiğini de bu yüzden çok iyi bilir.

iki-arkadas-kiz

2. Şüpheci Akrep kadını kolay kolay güvenmez kimseye, bundan dolayı da arkadaşlarını özenle seçer. Balık kadınının güvenilir karakteri de Akrep’i cezbeder.Güvenilir Balık kadını Akrep’e nispeten rahat hali ve tavrıyla aşırı şüpheci yaklaşımlarıyla kimseye güvenmeyen Akrep kadınının güvenini hemencecik kazanır. Bu da sağlam bir zemine oturtulmuş bir arkadaşlığın önemli unsurudur.

arkadas%cc%a7lik

3. Balık’ın meşhur evcimenliği de bu iki güzel dostu şahane bir ev arkadaşına da dönüştürür. Huyları da tavırları da birbirlerine çok benzer benzer. Balık’ın son derece kararsız halleri ile Akrep’in ne istediğini bilen kararlı tavrı birbirini adeta tamamlar.

4. İkisi de birbirinden iyi bir dinleyicidir, bu da onları birbiri için eşsiz bir dert ortağı yapar. Dertleri, tasaları, kaygıları birlikte yaşar; birlikte çözüm üretmek için uğraşırlar. Ama en önemlisi birbirlerini can kulağıyla dinlerler.

arkadaslar

 

5. Hem Akrep’in hem Balık’ın mistik yanları vardır ve bu iki dostu spiritüel deneyimlere yönlendirir. Bu ikili için farklı deneyimler yaşamak ve bu deneyimler aracılığıyla iç huzura ulaşmak büyük bir hevestir. Bir akrep ve bir balık burcunu beraber ortadan kaybolmuş olarak görürseniz, onları bir yoga salonunda bulabilirsiniz. Bilinmeyeni keşfetmeye meraklıdırlar.

arkadaslar-birlikteler

6. Bu iki burç arkadaşlığa verdikleri önem ve özenle arkadaşlarının arkalarını her daim her ne pahasına olursa olsun korur ve kollarlar. Arkadaşlık bunu gerektirir fakat bi Akrep kadını ve Balık kadını arasındaki arkadaşlık öyle güçlüdür ki dış etmenlere karşı adeta çevrelerine kalkan yerleştirmiş gibidirler. Ufacık bir tehlike sezdikleri an iki kadın da birbirlerini korumak için kılıçları kuşanmaya hazırdırlar.

arkadaslar

7. her iki burçta modadan çok iyi anlar. Alışveriş sevgileri ve sanatsal yaklaşımları ikisini de muhteşem ölçüde zevk sahibi yapar. Zevkli görüşleri sayesinde ikisi de stil sahibidirler. Sanatsal yatkınlıkları sayesinde de kıyafetlerini kendi hayal güçlerini kullanarak yenilemekten ve kendi tarzlarını oluşturmaktan da geri kalmazlar. Bu aktivite Balık’a da Akrep’e de son derece keyif verir.

Yorumlar