Burcunuza Göre Sizi Tamamlayacak İnsanı Bulun: Burçlara Göre Ruh İkizi Rehberi

evli-cift

Önlerine geçilemeyen burçlar: Koç-Terazi

Koç ve terazi kesinlikle durdurulamaz bir ikili olacaktır. Koç burcu insanı kontrolcü bir kişiliğe sahipken, terazi burcu insanı birbirleriyle nasıl geçinmeleri gerektiğini iyi bilir. Aynı zamanda terazi burcunun çok sakin ve dürüst bir yapısı olduğundan ilişki sırasında koç sinirlendiğinde terazi galeyana gelmeyecek ve bu şekilde dengeyi korumayı başarabileceklerdir.

Romantizmi doruklarda yaşayan burçlar: Boğa-Başak

Boğa ve başak ilişkilerinde romantizmi canlı tutmayı sever ve aile kurmaya heveslidir. Başak burcu insanının yumuşak doğası, boğa burcu insanını büyümesine ve dışarıya açılmasına yardımcı olacaktır; birlikte dünyayı daha iyi ve sevgi dolu bir yer haline getirmeyi başarabilirler.

young couple having romance

Birlikte eğlencenin dibine vuran burçlar: İkizler-Yay

İkizler de tıpkı yay gibi bağlanmaktan korkan bir burç olmasına rağmen bu ikilinin birlikteliği mutlu sona ulaşabilir. “Biz şimdi neyiz?” sorusunu ikisi de dert etmeyecektir, çünkü bu ilişkide baskıya yer yoktur! Birlikteyken hiç kimseyle olmadığı kadar eğlenebilirler. İlişkileri bir macera gibi olabilir.

Duygusal uyumla bütünleşen burçlar: Yengeç-Boğa

Yengeç de tıpkı boğa gibi derin ve duygusal bağ kurabileceği birini arar. Bu çift için ön planda olan fiziksel değil, duygusal uyum diyebiliriz kısacası. Birlikte pek çok şey görüp geçirecekler, üstelik birlikte oldukları için yaşadıkları her şey onlar için çok daha güzel olacaktır.

couple-1838940_960_720

Tutkularının ateşiyle yanan burçlar: Aslan-Koç

Aslan ve koç ilişkilerinde epey tutkulu bir ikili olacaktır. Koç burcu insanının güçlü iradesi ve aslan burcu insanının cesaretiyle bu çift her şeyin üstesinden gelebilir. Her ikisi de ne zaman sakinleşmesi gerektiğini ve birbirini nasıl rahatlatacağını iyi bileceği için mutlu bir beraberlikleri olabilir.

Zıt olsalar da birbirleriyle harika uyum sağlayan burçlar: Başak-Akrep

Başak ve akrep ilişkisi, zıt kutupların birbirini çekmesinden ibaret olsa da bu her zaman için kötü bir haber değil. Bu ilişki her ikisi için de faydalı olacaktır. Akrep burcu insanının ateşli kişiliği, başak burcu insanının yeni şeyler denemeye hazır ve hayatı farklı gözlerle görmeye istekli olmasını sağlayabilir.

couple

Ufuklarını hep geniş tutan burçlar: Terazi-İkizler

Terazi ve ikizler birlikteliği entelektüel bir eşleşme olacaktır. Bu da demek oluyor ki birbirlerinden asla rahatsız olmayacaklar ya da sıkılmayacaklar. Birlikte yeni insanlarla tanışıp ufuklarını sürekli geniş tutacakları bir ilişki olabilir.

Birbirlerine karşı çok anlayışlı olan burçlar: Akrep-Balık

Akrep ve balık yaptıkları her şeyde tutkuludur. Bu nedenle, ilgi alanları aynı olmasa bile hayatın ne kadar önemli olduğunu anlarlar ve partnerlerinin yaptıklarına saygı duyarlar. Birbirlerine karşı anlayışlı tutumları sayesinde güzel bir ilişki yaşayabilirler.

couple

Monotonluktan kaçan ve keşfetmeyi seven burçlar: Yay-Kova

Yay da kova gibi gezmeyi sever ve yeni şeyler denemek için fırsat kollar. Her ikisi de özgürlüklerine düşkün olmasına rağmen kendileri gibi hayatın tek bir yerde yaşamak için çok kısa olduğunu düşünen birine ihtiyaç duyarlar. Yeni yerler keşfetmeyi seven bu ikilinin ilişkiside monotonluğa yer olmayacak.

Çalışkanlıklarıyla ön planda olan burçlar: Oğlak-Başak

Oğlak ve başak yaptıkları her şeyde birbirlerini destekleyebilecek, bununla da kalmayıp birbirlerine her konuda yardımcı olabilecek harika bir çift. Oğlak burcu insanı çalışkan yapısıyla istediklerini elde etmek için çabalarken, yanında onu her adımında destekleyecek bir başak burcu insanı olacak.

pregnant-couple

Sevgi ve iyiliğe bağlı olan burçlar: Kova-Terazi

Kova ve terazi, bu dünyadaki iyiliği birbirlerine hissettirebilecek bir çift. Her ikisi de herkes için adalet ve saygı isterler. Gittikleri her yerde karşılıklı sevgiyi yaymak için çabalayan bu ikilinin ilişkisinin yürümeme ihtimali yok diyebiliriz.

Beraber harikalar yaratabilen burçlar: Balık-Oğlak

Balık ve oğlak birbirleri için harikalar yaratabilecek bir ikili. Oğlak burcu insanının dik başlılığına karşı balık burcu insanının yaratıcı ve akılcı kişiliği onun at gözlüklerini çıkarmasını sağlayıp asla bilmedikleri şeyleri öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Oğlak burcu da balık burcuna gerçekçi bir bakış açısı kazanmasını sağlayacaktır.

Kaynak: https://onedio.com/haber/sizi-tamamlayacak-insani-karsiniza-burclar-cikaracak-burclara-gore-ruh-ikizi-rehberi-823443

Yorumlar