Çevresine Güçlü Ve Sert Gözüken Ancak İyi Ve Merhametli Bir Kalbe Sahip Kişilerin 8 Özelliği

adam

Arkadaşlarınız için çok yönlü güçlü bir kişiliğe sahip olmak, kendi hassasiyetinizi göz ardı etmenizin sonucunu da beraberinde getirebilir. Her zaman iki yöne çekilirsiniz ve herkes kötü adam ve ‘gangsta’ olduğunuzu bilir. Ancak yalnızca gerçek arkadaşlar özünüzde kadar hassas olduğunuzu bilir.

Bir o kadar güçlüyken bir o kadar da hassas olduğunuzu gösteren 9 İşaret:

1. Bunalmaya Başladınız

Zihniniz ve hassas doğanız yüzünden dünyanız sizin için biraz da ezici hale geliyor. Kötü niyetli doğanız, körü körüne sizi takip etmenize izin vermiyor ve hayatınızın kontrolü altında olduğunuzu biliyorsunuz. Kötü durumlarda olan senaryoları çok iyi idare edebilir ve işler zorlaşırsa, nasıl bir çıkış yolu bulacağınızı bilirsiniz. Ancak bahsettiğimiz gibi kazanmak küçük bir yan etki ile gelir -> ” Bunalmak.”

bunalmak

2. Daima İnsanların Hatalarını Söylersiniz

Sadece sessizce dayanacak türden birisi değilsiniz. Özellikle saygısız insanlara tahammülünüz yok. Onları yanlış davranışlarında uyarıp; arkadaşlığınızın geleceği hakkında sınır koyarsınız. Bir çizgi çizmeyi ve işlerin, insanların ötesine geçmesini bilirsiniz.

adam

3. Boş Zamana İhtiyacınız var

Rahatlamak ve ruhunuzu şarj etmek için gerçekten zamana ihtiyacınız var. Sadece güçlü ve korkusuz olduğunuz için, insanlar her zaman tarafında olabileceğinizi düşünüyor. Ancak bu her zaman gerçekleşemez çünkü kendinizle huzurlu, sakin bir ortamda vakit geçirmeniz gerekiyor. Doğal ortamların, fiziksel, zihinsel ve ruhsal iyileşmede yaşam kalitesini arttırdığı bilinmektedir, çalışma iddialarını unutmayın.

kız

4. Randevulaşma Konusunda Seçicisiniz

Tinder gibi bu ticari buluşma siteleri size göre değil. Birisiyle gerçek bir ilişki kurmak istiyorsunuz. Oldukça sezgisel olduğunuz için, gerçek niyetlerini hemen anlıyorsunuz ve bu niyetler iyi değilse, kişiliğiniz hoşgörüsüz bir tavır alıyor.

arkadaş

5. Dürüst İnsanları Seversiniz

İnsanlar gerçek duygularını gizleyip; önünüzde hiçbir şey olmamış gibi rahat görünmesini sevmiyorsunuz. Şanslarınızı zaten tahmin ettiğiniz için onları gizlemenin anlamı nedir? Ne kadar tatsız olursa olsun, doğruyu idrak edebilme gücün var.

arkadaslar

6. İyi Bir Dinleyicisiniz

Ne zaman konuşacağını ve ne zaman dinleyeceğini bilirsin. Her şeyin, güçlü görüşlerin için bile, zaman ve yer olduğunu biliyorsun. Başkalarının önünde ne zaman konuşmanız gerektiğini bilirsiniz. Diğer insanları dinlersiniz ve neye nasıl tepki vereceğinizi biliyorsunuzdur. Çoğunlukla yanıtlamadan ziyade anlayışla dinleyebilirsiniz.

kadin

7. Dikkat Çekmeye İhtiyacınız Yoktur

Dikkatle, dikkat çekmek istemezsin. Bununla birlikte, kendinizi dikkatin merkezi olarak bulabilirsiniz. İnsanların doğal olarak sana çekilmesi, senin suçun değil. İnsanların, başkalarının dikkatini çekecek kadar aptalca şeyler yaptığında nefret edersiniz.

battaniye

8. Sessizleşmeye Başladınız

Kötü niyetli doğanız başkalarına karşı sessiz veya yumuşak olmamayı düşünmenizi sağlar. Ancak bu doğru değil çünkü dünyadan kopma ve kendi dünyasında bir süredir kaybolma potansiyeline sahipsiniz.

adam

Başkalarının enerjisiyle bunalmış durumdasınız ve göstermeseniz bile, onlardan kurtulmak için zamana ihtiyacınız var.

Yorumlar