Doğru Kişiyi Bulunduğunuz da Onu Nasıl Etkilersiniz?

partner

1) Herkes kendisine göre kusurludur

Bunu duymaktan çok hoşlanmasakta hepimizin kusurları vardır. Partnerinizi ararken kusuruz birisini bulmaya çalışmayın. Bütün istediğiniz özelliklere sahip birisini bulmak imkansızdır çünkü kusursuz bir insan henüz doğmamıştır. Kusurlarını kabullenebileceğiniz birisiyle aşık olmalısınız. Onu o yapan kusurlarıyla sevmelisiniz. Aynı şekilde sizi de karşınızdaki kişi kusurlarınızla kabul etmelidir. Kendinizi olduğunuz gibi kabul edin.

c%cc%a7iftler

2) İhtiyacınız olacak şekilde verdiğinizi alıyorsunuz

Yeniden aptal birisiyle mi çıkıyorsunuz? Esasında bilinçaltınız bu kişileri karşınıza çıkarıyor çünkü o kişileri geçmişe gömüp geleceğe bakmak istiyorsunuz. Bu durumu kabul etmek kolay değildir fakat bu enerji size olumlu bir şekilde dönmeyecektir. Ne tür bir enerji verdiğimizi bilmesekte karşımıza çıkan durumlar esasında enerjinin yansımalarıdır. Ne yazık ki başımıza gelmeyecek durumlar üzerine fazlasıyla yoğunlaşıyoruz. Eğer kendinizi mükemmel olmadığınız için suçluyorsanız, karşınıza hep kötü insanlar çıkacaktır. Bu tecrübelerden ders çıkarıp kendinize değer vermelisiniz.

as%cc%a7k

3) Ebeveynlerimize benzer insanlarla birlikte oluyoruz

Dünyaca ünlü profesyoneller küçükken bize verilen sevgiyi veren kişilere aşık olduğumuzu kanıtlamışlardır. Farkında olmasak bile ebeveynlerimize kişilik olarak benzeyen kişilerle birlikte oluyoruz. Bu durum bir hata değildir aksine karşınıza neden kötü insanların çıktığını anlayacaksınız. Ayrıca bu durum doğru insanı bulmanıza yardımcı olacaktır. İnsanlar hayatlarınıza bir neden için gelirler ve siz geliştikçe bütün kusurlar yok olacaktır. İstediğinizi bulmak için bütün tecrübeleri yaşamalısınız ve aslında ihtiyacınız olan şey budur.

sevgili

4) Siz kendinizi tamamlıyorsunuz

Eğer sizi tamamlayacak birisine ihtiyaç duyuyorsanız çok uzaklara bakmayın. Sizi tamamlayacak kişi yine sizsinizdir. Partnerinizi sadece şuanda olduğunuzu kişiyi tamamlar. Doğru kişi potansiyelinizi fark etmenizi sağlayacaktır fakat yanlış kişi sizi bir arayışa sürükleyecektir. Güçlü bir ilişki için iki tarafında birbirinden emin olması gerekiyor. İki tarafta yalnız kaldığında bir bütün olarak hissetmelidir ancak bu şekilde birbirlerini mutlu edebilirler.

as%cc%a7iklar

5) Her şey doğru zamanda gerçekleşecektir

Evren neyi ne zaman yapacağını çok iyi biliyor. Yalnız kalmaktan korkmayın. İçten dilemediğiniz sürece hiçbir şey gerçekleşmeyecektir. Hayatınızı sürekli olarak kontrol etmeye çalışmayın. Kontrol tutkunuzdan vazgeçin ve doğru kişiyi bulmak için fazla kafa yormayın. Kendinizi evrenin akışına bırakın. Sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam edin. Bir ilişkiye hazır olduğunuz an karşınıza birisi çıkacaktır. Belki de doğru kişiyi buldunuz fakat yanlış yerdesiniz. Sabırsız ve sinirli olmayın doğru zamanı beklemelisiniz. Hiç ummadığınız bir anda karşınıza doğru kişi çıkabilir. Kendinizi evrenin mucizesine bırakın.

c%cc%a7ift

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar