Dolunay’ın Etkisinin Hat Safhada Hissedildiği Bu Haftanın Burç Yorumları

ay-boslukta-void-of-course1

Koç

Akışın rüzgarında olabilirsiniz

Haftanın en önemli olayı Salı günkü dolunay. Bu dolunay gündelik yaşamınız ve sorumluluklarınızla ilgili bir farkındalığı beraberinde getirirken sağlığınız ve çevrenizin tertip ve düzeniyle ilgili bir karar alabilirsiniz. Bu hafta burç değiştiren Güneş ise bilinçaltınızın harekette olduğu, duyu ve sezgilerinizin uyandığı, kendinizi akışa çok daha kolay kaptırabileceğiniz bir döneme işaret etmekte.

Boğa

Dostluklar artabilir

Bu hafta Salı günü gerçekleşen dolunayla birlikte aşka dair farkındalıklar ve bazı kararlar gündeme gelebilir. Kendinizi aşkın, sevginin kollarına bırakmaya karar verebilirsiniz sözgelimi. Ayrıca bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde sosyal ilişkilerinizin ve arkadaşlıklarınızın önem kazanacağı bir dönem başlıyor.

İkizler

Hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz

Salı günü meydana gelen dolunay ev ve aile yaşantınızla, anne veya babanızla ya da geçmişinizle ilgili bir konuyu yeniden gün ışığına çıkarabilir. Ev ve aileyle ilgili almanız gereken bir karar olabilir. Bu hafta ayrıca Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçireceğiniz, iş hayatınıza, kariyerinize, görev ve sorumluluklarınıza daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor.

Yengeç

Seyahatlerin artacağı bir dönem başlıyor

Salı günü meydana gelen dolunay eğitim ve öğrenim hayatınızla ilgili bazı uyanış ve farkındalıkları beraberinde getirebilir. Ayrıca yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde daha önce fark etmediğiniz bazı şeyleri görebilirsiniz. Ayrıca Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte seyahatleri, uzaklar ve yabancılarla temasınızı artıran bir dönem başlıyor.

Aslan

Ortak paylaşımlar artabilir

Bu hafta bir yandan Güneş burç değiştirirken diğer yandan bir dolunay meydana geliyor ve ikisi neredeyse ardı ardına gerçekleşiyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konulara, ortak iş ve para konularına, vergi ve miras işlerine daha çok odaklı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Öte yandan dolunay tüm sahip olduklarınıza dair bir uyandırma zili olabilir sizin için.

Başak

İlişkiler önem kazanıyor

Bu hafta Salı günü Güneş burç değiştiriyor ve yaşamınızda ikili ve bire bir ilişkilerin, evlilik, ortaklık konularının önemini ve bu konulara gösterdiğiniz konsantrasyonu artırıyor. Öte yandan Salı günkü dolunay burcunuzda meydana geliyor ve kendiniz ve yaşamınızla ilgili daha önce farkında olmadığınız bir duruma parmak basıyor. Bu dolunay bir tür uyandırma zili olabilir sizin için.

Terazi

Gündelik işleriniz artabilir

Salı günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte gündelik yaşamınıza daha çok odaklanacağınız bir aylık bir dönem başlarken, bu dönemde bir yandan sağlığınızla daha çok ilgilenebilir diğer yandan üretken ve çalışkan yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hemen ardından meydana gelen dolunay ise bilinçaltınızda binbir uyanışa işaret edebilir, rüyalarınız türlü mesajlarla dolu olabilir.

Akrep

Aşk ön planda

Bu hafta Salı günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte aşk öne çıkıyor. Aşkınız başta olmak üzere tüm sevdiklerinizle ve sevdiğiniz konularla ilgilenebileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor. Ayrıca hemen ardından meydana gelen dolunay sosyal yaşamınız ve arkadaş ilişkilerinizle ilgili farkındalıklara işaret ediyor ve dostluklarınızı ilgilendiren bazı kararları beraberinde getirebilir.

Yay

Ev ve aile konuları önem kazanıyor

Bu hafta Salı günü bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay iş yaşamınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda bazı gelişme ve farkındalıkları tetikleyebilir ve bu konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Ayrıca Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konuları yaşamınızda çok daha önem kazanabilir, tüm odağınızı bu alana verebilirsiniz.

Oğlak

Eğitim konuları ön planda

Salı günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte eğitim, öğrenim konularına çok daha odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Ayrıca yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle iletişim hızlanabilir. Aynı gün meydana gelen dolunay ise uzaklarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda bir farkındalığı beraberinde getirebilir.

Kova

Maddi konular önem kazanıyor

Güneş’in bu hafta burç değiştirmesiyle birlikte maddi konuların yaşamınızdaki önemi artıyor, sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha fazla geliştirmeye odaklanacağınız bir ay sizi bekliyor. Aynı gün meydana gelen dolunay ise vergi veya miras alanında ya da ortak maddi konularda bir farkındalığı ve bu alanda alınan kararları gündeme getirebilir.

Balık

Cesaret ve özgüveniniz artıyor

Bu hafta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizin döneminiz başlıyor, her anlamda çok daha ön planda olabilir, cesaretiniz, özgüveniniz ve ışığınızla dikkat çekebilir, hayallerinizin gerçek olmasına tanık olabilirsiniz. Aynı gün meydana gelen dolunay ilişkiniz, evliliğiniz, ortaklığınızla ilgi bir farkındalığı beraberinde getirebilir ve sizi bir karar almak durumunda bırakabilir.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar