Güçlü Bir Kadınla Birlikte Olduğunuzu Kanıtlayan 5 Özellik

loving-strong-woman-will-make-better-man-2

1. Eğer güçlü bir kadınla birlikteyseniz, ilişkiniz küçük oyunlardan uzak olacaktır.

Nedeni ise bir şeyleri aşmış olan bir kadın, kendi için yeterince öz güvene sahip bir kişiliğe sahiptir. Bu da sizi kıskandırmak için küçük aşk oyunlarına ihtiyacı olmadığına işarettir. Aklında ne olursa olsun yüzünüze çekinmeden söyleyebilecek kapasiteye sahiptir.

2. Her zaman bir önceki güne göre daha iyi bir yerde olmanızı ister.

Hayattaki amaçlarınız doğrultusunda sizi daima destekler. Eğer bir şey üzerinde çalışıyorsanız, dikkatinizi dağıtacak bir şey yapmaktan çekinir. Ayrıca kendisinin de yapması gereken işleri vardır mutlaka bu sürede o da bunları halleder. Sizi her gün bir adım ileriye götürmek için elinden gelen yardımı asla esirgemez.

strongwoman

3. Yorulduğu zamanlar onun yanınızda olduğunu bilir.

Güçten düşmeye ramak kalan zamanlarda sizinde onu desteklediğinizi bilir ve kendini kolayca toparlar. Sizin için olduğu gibi kendisi için de her zaman en iyisini istediği için güçlü bir şekilde motive oluyor başarmak istediği şeylere. Ne kadar güçlü olsa da aynı desteği sizden de görmeye ihtiyacı var.

guclu-kadinlar

4. Onunla yaşadığınız özel anlar eşsiz birer tecrübe olacaktır.

Baş başa kaldığınız dakikalar sizin için hayatınızın en özel anları oluşturacaktır. Çünkü güncel hayatta iş yoğunluğundan birbirinize net olarak gösteremediğiniz sevginizi göstermenize olanak sağlayacaktır. Ayaklarınızın yerden kesileceği güzellikte olup, sevgisinin sıcaklığını onun dizine başınızı koyduğunuzda en rahat biçimde hissedeceksiniz.

girl-1031374_640-638x425

5. Aranıza başka insanların düşüncelerinin girmesini istemez.

Çünkü ne olup bitiyorsa ikinizin arasında oluyordur ve bunu çözüme kavuşturabilecek yine ikinizin arasında geçecek bir diyalogla olacağını düşünür. Sizin düşüncelerine her zaman 3. bir kişinin düşüncelerinden daha fazla önem verecektir. Sebebi ise hayat arkadaşı olmanızdır. Başkalarının fikirlerine değil, size ve varlığınıza ihtiyacı vardır.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar