Haftalık Burç Yorumları: Dolunay’ın Üzerimizde Bıraktığı Etkinin Kişiliğimizdeki Seyri

dolunayyy

Koç

Arkadaşlarınızdan biri aşkınız olabilir

Haftanın ilk gününde ortak maddi konular, vergi ve miras işleri, paylaşımlar gündeminizde olabilir. Ardından bulunduğunuz ortamın dışına çıkmaya, özgürleşmeye hazır olabilirsiniz. İlişkiler bu hafta özel sabır ve ihtimam gerektirebilir. Cuma günü özellikle para konularında biraz daha dikkatli olmakta fayda olabilir. Cumartesi’den itibaren Venüs artık Kova’da olacak ve sosyal anlamda oldukça parlak bir dönem başlıyor sizin için. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde, dostlarınız arasından bulabilirsiniz.

Boğa

İş hayatında şanslı bir döneme giriyorsunuz

Haftanın ilk gününde Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilere odaklı yaklaşımınızı sürdürüyorsunuz. Mars size bu dönemde büyük bir hareketlilik, iş güç ve çaba getirmeye devam ediyor. Salı gününde itibaren özellikle güçlü kişilerle karşılaşabilir, parasal ve maddi konular içinde olabilirsiniz. Haftanın en stresli günü Cuma olabilir, zira burcunuzun yöneticisi Venüs son derecelerinde ve bulunduğu burçtan çıkmadan önce sürprizler gezegeni Uranüs’le çatışıyor, aceleden uzak durmalısınız. Hemen ardından rahatlatıcı gelişmeler sizi bekliyor olacak. Kariyer ve iş yaşamınızda şanslı bir dönem başlıyor.

İkizler

Kısmetiniz uzaklardan gelebilir

Haftanın ilk gününde iş, çalışma ve gündelik yaşamınızın uğraşları sizi meşgul edebilir. Ancak hemen ardından Ay’ın karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ikili ilişkiler anlamında hareketli, çalkantılı olabilecek bir gündem sizi bekliyor. Odağınızda karşınızdaki kişi ve birlikteliğinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda uyumu, dengeyi, huzuru sağlamak olabilir. Haftanın özellikle aşk ve ilişkiler anlamında en stresli günü Cuma olabilir, zira Venüs son derecesinde, aceleci davranmamayı gerektiriyor. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle uzak yol ve yolculuklardan yana kısmetleriniz artıyor.

Yengeç

Ortak paylaşımlar açısından şanslı bir döneme ilerliyorsunuz

Haftanın ilk gününde sevdiğiniz ve keyif aldığınız konulara zaman ayırma fırsatınız olabilir. Sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz. Ardından gündelik yaşamınızın rutinleri önem kazanmaya başlıyor. Çalışma ortamınızda hareketlilik, gündelik uğraşlarınız artabilir. Cuma günü ise Venüs burç değiştirecek ancak bu değişimin öncesinde Uranüs’le karşılaşıyor, dolayısıyla özellikle aşk ve ilişkilerde sürpriz gelişmelere karşı tetikte ve uyanık olmaya çalışın. Keza hafta sonu ilişkiler açısından hareketli olacağa benziyor. Yeni yerindeki Venüs sizi ortak maddi konularda şanslı kılacak.

Aslan

İlişkilerden yana şanslı bir dönem başlıyor

Haftanın ilk gününde ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor. Hemen ardından biraz daha keyifli bir gündem sizi bekliyor zira sevdiklerinizle ve sevdiğiniz iş ve uğraşlarla ilgilenme ve onlara zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Cuma günü Venüs burç değiştirecek ancak değiştirmeden önce Uranüs’le bir kare açı yapıyor, dolayısıyla özellikle iş ve çalışma ortamınızdaki ilişkiler konusunda daha sabırlı davranmayı ihmal etmeyin. Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkilerden yana sizi şanslı kılacak gelişmeler sunuyor.

Başak

Gündelik rutininiz güzelleşecek

Haftanın ilk gününde iletişiminiz kuvvetli olabilir, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle haberleşme, temas halinde olabilir, eğitim konularına eğilebilirsiniz. Ardından ev ve aile konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta ortası sizi bekliyor. Cuma günü Venüs burç değiştiriyor. Ancak gün içinde Venüs’ün burç değiştirmesi öncesinde özellikle aşka dair konularda sabırlı davranmayı ihmal etmeyin. Hafta sonu ilişkiler açısından nefes aldıracak gündemiyle gündelik yaşamınızda size rahatlık, huzur getirebilir. Sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler de sizi bekliyor.

Terazi

Rahat bir nefes almaya hazırlanın

Haftanın en önemli gelişmesi aslında burcunuzun yöneticisi Venüs ile ilgili. Yaklaşık bir aydır zayıf olduğu bir burçta ilerleyen Venüs dilediklerinizi gerçekleştirmekten sizi alıkoymuş olabilir. Cuma günü bu konuda sizi son bir kez hem de biraz kuvvetlice test ettikten sonra burç değiştiriyor ve çok daha keyifli olabilecek bir gündeme adım atmanızı sağlıyor. Aşktan yana da, sevdiklerinizden yana da şanslı olacak, biraz ağır ve kapalı geçmiş olabilecek günlerin ardından rahat bir nefes alabileceksiniz.

Akrep

Ev ve aile konularında güzel gelişmeler olabilir

Haftanın ilk gününde burcunuzda ilerleyen Ay size ışık vermeye devam ediyor ancak ikili ilişkiler alanınızda sular durulmuyor, bu alanda ilerleyen Mars rahat hareket etmenizi oldukça zorlaştırıyor olabilir. Hafta ortasında iş ve para konularıyla oldukça yüklü bir gündem sizi bekliyor, yeteneklerinizi kullanmalısınız. Perşembe’den itibaren iletişim ve eğitim konuları hız kazanacak. Bu alanda bir süredir ilerleyen Venüs burç değiştirirken epey bir rahatlama içinde olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay içinde ev ve aile konularında güzel gelişmelerle ruhunuz aydınlanacak.

Yay

Eğitimde güzel bir dönem başlıyor

Haftanın ilk günün yoğun, tempolu ve çalkantılı gündeminin ardından Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve ışığınız ve cazibenizle parlamaya, yaşamınızın kontrolünü yeniden ele almaya hazır olacaksınız. Hafta sonuna ilerlerken maddi ve parasal konularla ilgilenebilirsiniz. Bu alanda sizi bir süredir destekleyen ya da rahat hissetmenizi sağlayan Venüs Cuma burç değiştiriyor, gün içinde özellikle harcama, alışveriş ve parasal konularda biraz daha sakin ve temkinli davranmaya çalışın. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve eğitim alanında pırıl pırıl bir döneme giriyorsunuz, düşlediğiniz eğitime başlayabilirsiniz.

Oğlak

Maddi konularda şansınız artıyor

Haftanın en önemli gelişmesi burcunuzda ilerleyen Venüs’ün Cuma günü burcunuzdan ayrılarak maddi alanınıza geçmesi ve özellikle iş, para ve maddi konularda sizi rahatlatmaya başlayacak olması. Ancak özellikle Cuma günü Venüs burç değiştirmeden önce Uranüs ile karşılaşıyor, özellikle ilişkilerde daha dikkatli, temkinli ve sabırlı davranmaya çalışmalısınız. Hafta sonuna ilerlerken Ay burcunuzda diğer gezegenlerle birlikte seyrederken gözler üzerinizde olacak, başta ilişkiler olmak üzere hemen her konuda söz sizde olabilir.

Kova

Venüs burcunuza ilerliyor

Bu hafta burcunuz adına oldukça güzel ve keyifli gelişmeler var. Cuma günü aşk ve şans yıldızı Venüs burcunuza ilerliyor ve önümüzdeki bir ay boyunca gerek ilişkiler gerekse maddi konularda epeyce şanslı olabilirsiniz. O zamana dek ise kontrolünüz dışı durumlar karşısında akışta kalmayı, rahat, sakin ve emin yaklaşmayı sürdürmeniz gerek. Zira bu dönemde ev ve aile konuları epeyce yoruyor olabilir. Cuma günü Venüs burcunuza ilerlemeden önce ise özellikle iletişim açısından gerginlikler tavan yapabilir. Yeteneklerinize, sahip olduklarınıza güvenmelisiniz.

Balık

Işığınızla parlamaya devam

Güneş burcunuzda ilerlerken bu dönemde ışığınızla pırıl pırıl parlıyor, cazibeniz ve cesaretinizle dikkat çekiyorsunuz. Bu haftanın ilk gününde uzak yol ve yolculuklarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Ardından hedeflerinize, planlarınıza kilitlenebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sosyal açıdan oldukça aktif, dinamik bir gündeminiz olabilir ve arkadaşlarınızla bir arada olabilir ve onlarla zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü ise Venüs burç değiştiriyor, değiştirmeden önce ise Uranüs’le zor bir açı yapıyor, dolayısıyla Cuma günü ilişkilere biraz daha dikkat etmek gerekebilir.

 

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar