Haftalık Burç Yorumu: Merkür Retrosu Bitişi Ve Getirdiği Değişiklikler

burc-tarihleri

Koç

Akışta kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu son buluyor. 28 Mart’tan itibaren haberleşme, iletişimle ilgili aksaklıklar, gecikme ve ertelemeler dinerken kafaca biraz daha rahat edebilirsiniz. Bu hafta ayrıca Venüs’ün Balık burcunda ilerlemeye başlamasıyla maneviyattan, mistik, spiritüel konulardan daha çok keyif alabilirsiniz. Aşkta ise ruh eşinizi arayacağınız bir dönem başlıyor ancak şanslısınız.

Boğa

Arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz

Burcunuzun yöneticisi Venüs bu hafta artık Balık burcunda, yüceldiği bir burçtaki yönetici gezegeniniz size şans ve kısmet dağıtacak. Bu geçişle birlikte kendinizi akışta çok da iyi ve güzel hissedebilir, özellikle sosyal alanda arkadaşlarınızdan büyük destek görebilirsiniz. Bu hafta ayrıca Merkür retrosu da son buluyor, yolculuklar, iletişim, haberleşme hız kazanıyor.

İkizler

Planlarınızı hızlandırma zamanı

Haftanın en güzel haberi burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün retrosunun son bulması. Merkür’ün düze dönmesiyle birlikte artık hız kazanıyorsunuz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda hareket etmeye hazırsınız. Organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle otorite figürlerinden, yaşlı ve olgun kimselerden, yönetici ve patronlardan destek görmeye başlıyorsunuz.

Yengeç

Kariyerinizde tazelenme zamanı

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş yaşamınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Baharın başlangıcı ve ekinoks statü, imaj ve kariyerinizde tazelenmeye işaret ediyor. Bu geçişin hemen ardından meydana gelen dolunay ise ev ve aile yaşamınızda bir konuya dikkatinizi çekebilir. Dolunaya damga vuran Venüs Mars karesi parasal ve maddi konularda biraz daha dikkatli davranmanızı gerektirebilir.

Aslan

İletişim hız kazanacak

Bu hafta Merkür retrosu Perşembe günü son bulurken özellikle ortak maddi konularda, iş, para ve yatırım alanında, vergi ve miras gibi işlerde bir süredir yaşadığınız aksaklık, gecikme ve erteleme durumları son bulabilir. Ayrıca Venüs’ün burç değiştirmesiyle bu konularda çok daha rahat edebileceğiniz ve destek görebileceğiniz bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

Başak

İlişkilerden yana şanslısınız

Haftanın en önemli müjdesi burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün retrosunun Perşembe itibarı ile son bulması. Merkür’ün düze dönmesiyle birlikte özellikle ikili ve bire bir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında bir süredir yaşadığınız iletişim problemleri son buluyor. Artık daha kolay ve rahat hareket edebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte karşınızdaki kişilerden, eşinizden, sevgilinizden çok daha destek göreceğiniz bir dönem başlıyor.

Terazi

Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir dönem başlıyor

Bu hafta Merkür retrosu son bulurken gündelik yaşamınızda işleri biraz daha yoluna koyma fırsatına kavuşabilirsiniz. Bekleyen, ertelenen işler hız kazanırken günlük iletişimdeki aksaklıklar da son buluyor. Burcunuzun yıldızı Venüs’ün yüceldiği burca ilerlemesiyle birlikte ise kendinizi fiziken ve ruhen daha iyi hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Detaylara kafayı takmaktan kurtulup işlerinize daha çok odaklanabileceksiniz.

Akrep

Aşktan yana şanslısınız

Bu hafta güzel gelişmeler var, öncelikle Venüs yüceldiği Balık burcuna ilerleyerek sizi aşktan ve sevdiklerinizden yana çok daha şanslı ve mutlu kılıyor. Kalbinizden geçenlerin, hayallerinizin gerçekleşeceği bir döneme ilerliyorsunuz, keyif duyduğunuz aktivitelere ağırlık verebilirsiniz. Ayrıca Merkür retrosunun son bulması iletişim hızlandırıp kolaylaştıracak, sevdiklerinizle daha rahat anlaşabilirsiniz.

Yay

Ailenizden destek görebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu son bulurken, Perşembe’den itibaren özellikle ailevi konularda iletişim kolaylığı yaşayabilirsiniz. Yolculuklar, görüşmeler, ziyaretler hız kazanacak. Ayrıca Venüs’ün burç değiştirmesiyle ailenizle ilgili güzel gelişmeler sizi mutlu kılacak, anne babanızdan ya da diğer aile bireylerinizden destek göreceğiniz, kendinizi ruhen çok daha iyi hissedeceğiniz bir dönem başlıyor, oldukça şanslısınız.

Oğlak

Konuşmalarınızla cezbedebilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte iletişim problemleri diniyor, yolculuklar hız kazanıyor. Becerilerinizi daha rahat ortaya koyabilir, görüşme ve ziyaretlerinizi hızlandırabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle kendinizi çok daha rahat ve iyi ifade edebileceğiniz bir döneme ilerlerken yakın çevrenizden, komşularınızdan, akrabalarınızdan da destek görmeye başlıyorsunuz.

Kova

Para işlerini yoluna koyabilirsiniz

Bu hafta Merkür retrosu son buluyor, maddi konularda, para konularında, iş anlaşmaları, sözleşmelerinde bir süredir yaşamış olabileceğiniz durgunluk ve aksilikler dinerken, işlerinizi daha kolay yoluna koyabilme imkanı bulabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi sizi maddi anlamda şanslı kılacak, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirerek kazançlarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Balık

Şanslı bir dönem başlıyor

Burcunuz adına keyifli gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta sizi bekliyor. Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişim, haberleşme ve yolculuklarla ilgili yaşadığınız problemler sona eriyor. Ayrıca Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte şansınız yükseliyor ve cazibeniz ve çekiciliğinizle pırıl pırıl parlamaya ve kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Bu cazibeyle önümüzdeki bir aylık dönemde etkileyemeyeceğiniz kimse yok gibi, insanları kendinize aşık edebilirsiniz.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar