Hayatınızın Aşkını Nasıl Fark Edersiniz? Dünyaya Gelmeden Önce Kaderinize Yazılmış Kişi Kim?

filojih

Hatırlamasanız da, onu çok uzun zaman önce buldunuz aslında… Şimdilerde belki de, birbirinize karşı tüm o aşk dolu duyguları ifade etmeye zamanın bile yetemediği aşkınızı aslında önceden seçmiştiniz desek?

couple romantic look ile ilgili görsel sonucu

Teninize dokunmadan bile ruhunuzu kıpırdatan, kendinize olan inancınızı yitirdiğiniz dönemlerde bile, size sonuna kadar inanıp güvenen o kişiden söz ediyoruz.

  • Hayatınızın aşkı öyle biridir ki, onun için ve hatta koca bir dünya için ne kadar kıymetli olduğunuzu hatırlatır size mesela.
  • Sizi ne zaman görse, gözlerinde beliren ışıltıdan tanıyacaksınız onu. Sonra, özlemden kemiklerinizi kırarcasına sarılacak size, delicesine.
  • Ruh eşinizi bulduktan sonra, toz pembe gözlüklerle bakar olacaksınız dünyaya.
  • Sanki ilk defa görüyormuşsunuz gibi, etrafınızdaki her şey yeni bir boyut ve ahenk kazanacak.

Öyle derin hislere kapılacaksınız ki, soluduğunuz hava kadar onun varlığına ihtiyaç duyacaksınız yanı başınızda. Yokluğunda ise, alışılması hiç mümkün olmayan bir acı kaplayacak yüreğinizi. Siz daha dünyaya gelmeden önce kaderinize yazılmış ruh eşiniz olmadan, şu hayatta yaşamanın bir anlamı olmayacak sizin için.

İlgili resim

O olmayınca, rüzgara kapılmış kuru yaprak misali geçip gider sanki hayatınız…

Zaten ruh eşimle tanıştım diyorsanız, bu hayat yolculuğunu onun sevgi dolu, sımsıcak kucaklamaları ve gülümsemesi olmadan yapabilmeyi hayal edebiliyor musunuz?

“Hiçbir şey yapmasak da, varlığı yeter” diyenlerden misiniz? Aklını başınızdan alacak kadar güçlü bir aşk yaşıyorsunuz ve bu yüce aşkınız sonsuza kadar sürecek belki de, kim bilir? …

“Onu bulduktan sonra artık hiçbir şey sıkamaz canımı, ancak onunla bulduğum aşk duygusu besler ruhumu.”  Diyenlerden misiniz? Yüreğinizdeki aşk hala o kadar derindedir ki, geçen aylara ve yıllara rağmen, ilk tanıştığınız anda olduğu gibi, onu her gördüğünüzde hala içiniz titriyordur…

İlgili resim

 

Ruh eşinizin hayatınızdaki varlığı, size duyduğu sevgi, saygı ve takdir duygusu sayesinde günden güne değişip gelişeceksiniz…. Öyle ki, size bunu göstermediği zamanlarda bile sevildiğinizi hissedeceksiniz.

Arşı titretecekmişçesine yüce ve şairlere ilham olacak kadar derin bir aşkı hak ettiğinizi unutmayın deriz. Bu öyle bir aşktır ki, koca bir evren gözünüzde küçülür ve dünyada sadece sizin aşkınız filizlenip çiçek açıyordur sanki. Böyle derin bir aşk yaşamayı kim istemez ki?

couple in love ile ilgili görsel sonucu

Ruhunuzu dinleyip, istek ve beklentilerinizin altındakine kanaat etmeyin. Zaman kaybediyorum diye de korkmayın sakın… Unutmayın, ruh eşinizle bir gün mutlaka tanışacaksınız. Dünyaya gelmeden önce hayat defterinize yazılanları ve belki de henüz sizin için “bilinmeyeni” unutmayın. Bu hayat yolculuğunda, size eşlik edecek bir kişi mutlaka var!

 

KAYNAK

Ekleyen Sevde Çakmak

Çevirir, yazar.

Yorumlar