Her Şey Para ve Tip Değildir: Bir Kadının Gözünden Beğenilen Erkeklerde Görülen 10 Özellik

nejat-isler-resimleri

1) Gerçek bir erkek liderdir

Gerçek bir erkek hareket etmeden önce düşünür. Bütün detayların ve inceliklerin iyi durum da olduğunundan emin olduktan sonra harekete geçer. Bu şekilde yürüdüğü yolda özgüvenli davranır. Karar verirken etrafında bulunan insanların da görüşlerini ve katkılarını mutlaka gözden geçirir. Ancak kesin kararı kendi içgüdülerine dayanarak vermekten çekinmez.

ryan

2) Gerçek bir erkek özgürdür

Hayatında mutlu olmak için bir kadına ihtiyaç duymaz. Bir kadınla birlikte olabilmek için olmadığı biri gibi davranmaz. Fakat hayatında sevdiği bir kadın girdiğinde ona sevgi dolu, saygılı davranır ve değer verdiğini hissettirir.

robert

3) Gerçek bir erkek kendinden emindir

İnandığı şeylerin, fikirlerinin, düşüncelerinin ve kendisinin mutlaka arkasında durur. O asla bir onay, minnet veya yalvarma aramaz. Kendi davranışlarının arkasındadır ve gerektiğin de harekete geçer.

leo

4) Gerçek bir erkek her zaman desteğe hazırdadır

Gerçek bir erkek her zaman eşi, çocukları, arkadaşları ve değer verdiği kişiler için hazır da bekler. Onları doğru bir şekilde destekler ve doğru bulmadığı davranışların sergilenmesine izin vermez. Tıpkı destek vermekten çekinmediği gibi gerektiğinde uyarmaktan da asla çekinmez.

as%cc%a7kimm

5) Gerçek bir erkek zorluktan kaçmaz

Gerçek bir erkek işbirliğine ve rekabete kucak açar. Bunun sebebi kendinden emin olması ve yeteneklerinin farkında olmasıdır. Bilmediği konular olduğu zaman soru sormaktan asla çekinmez. Zorluklar karşısında stres olsa bile, bunların kendini geliştirmesi için fırsatlar olduğunun farkındadır.

hguh

6) Gerçek bir erkek dürüsttür

Dürüst olmanın ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Konu iş ve özel ilişkiler olunca vefalı ve saygılı davranır. Dürüst ve açıklığının sebebi ise kendisine karşıda dürüst olunmasını istemesindendir. İki yüzlülükten hoşlanmaz.

chris

7) Gerçek bir erkek planlıdır

Gerçek bir erkek ne istediğini bilir ve ona göre hareket eder. Nasıl davranması gerektiğine dair bir plan kurar. Bu şekilde attığı her adımdan emin olur. Sağlam karakterli bir erkeğe dıştan baktığınızda asla “bu ne yapıyor şimdi?” diye düşünmezsiniz. Tavırları nettir.

kivanc%cc%a7

8) Gerçek bir erkek seviyelidir

Gerçek bir erkek sıkıntılı zamanlar da mutlaka soğuk kanlı kalır. Zor ve sıkıntılı zamanlardan geçtiğinde bunu asla yüzüne yansıtmaz. Sinirlendiği zaman sertleşebilir ancak özellikle de bir bayana karşı asla kabalaşmaz. Yersiz argo ve küfür kullanmaz.

don

 

9) Gerçek bir erkek yersiz değildir

Gerçek bir erkek ne zaman bir espiri yapıp yapmaması gerektiğini iyi bilir. İnsanları güldürmek gibi tasa içerisine girmez. Konuşacağı zamanı çok iyi seçtiği için söylediği her kelime diğerleri tarafından dikkatle dinlenir. Yerinde ve nüktedan espriler yapma konusunda oldukça iyidir.

 

10) Gerçek bir erkek başarıyı kucaklar

Gerçek bir erkek kazanmaktan korkmaz. Aynı zamanda etrafında başarılı olan kişiler için gerçekten sevinir ve başka insanların başarısıyla da mutlu olur. Yakınlarında kendi seviyesinde insanlar tutmayı sever. Onlarla rekabet içinde çekişmeyi değil, dostluk için beraber büyümeyi yakışık bulur.

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar