İnternette Paylaşılan Fotoğrafları Yüzünden İstemsizce Ünlü Olan Ve Hayatı Değişen 10 Sıradan İnsan

cayci-ve-model-internet-unlusu

10) Nicky Libert

nick

Londralı bir öğrenci bir inşaat çalışanının fotoğrafını kendi sosyal medya hesabında paylaştı. Genç çocuğu Amsterdam’da gezinirken görmüştü. Nicky’nin yakışıklılığı Twitter kullanıcıların dikkatini bir hayli çekti. Sonunda Elite model ajansıyla sözleşme imzaladı.

9) Baddie Winkle

baddie

Bu anneanne birçok bloggerin kalbini çalmayı başardı. Bunu onu sosyal medya hesabında paylaşan torunu sayesinde başardı. Şuanda 3 milyon takipçisi var ve inanılmaz aktif bir yaşam tarzına sahip. Sürekli dans ediyor, fotoğraflarını değiştiriyor ve sohbet programlarına katılıyor.

8) Emanuele Fasano

emanuele

İtalyan bir genç trenini kaçırınca, istasyondaki piyanoyu çalmak dışında bir şey bulamamıştı. Emanuele çok şanslı çünkü o sırada bir müzik yapımcısı onun kaydını aldı. Bu video yetenekli müzisyeni bir anda meşhur yapmıştır. Artık onun profil bir sosyal medya hesabı var.

7) Nusret Gökçe

nusret

Nusret ününü tutkuyla pişirdiği et videolarına borçlu. Şuanda sosyal medya da 9 milyondan fazla takipçisi var. Leonardo DiCaprio gibi birçok dünyaca ünlü isim onun restoranına gidip et yemek için sıraya girmekte.

6) Arshad Khan

cayci-ve-model-internet-unlusu

 

18 yaşında Islamabad’da çarşısında çay satan bu genç onu çekip sosyal medyaya koyan bir kız sayesinde ünlü olmuştur. Fotoğraf çok dikkat çekmiştir ve bir anda binlerece beğeni almıştır. Şuanda Arshad ajansa bağlı bir model fakat hayali ünlü bir film yıldızı olmak.

5) Philippe Dumas

philippe

Philippe emekli olduktan sonra Reddit adlı site de fotoğraflarını paylaşarak yaşlı olmasına rağmen, kullancılara moda endüstrisinde hala şansı olup olmadığını sormuştur. Değişik dış görünüşü sadece sosyal medya kullancılarının değil aynı zaman da modellik ajanslarının dikkatini çekmiştir. Sonuç olarak modellik hayalleri gerçek oldu ve bir modellik ajansıyla yakın zamanda bir sözleşmeye imza attı.

4) Mike Varshavski

mikeu

New Jersey’li Doktor Mike sosyal medya da paylaştığı günlük rutinleri ile ünlü oldu. People dergisi tarafında yaşayan en seksi doktor ünvanını aldı. Onlarca modellik tekliflerine rağmen o doktorluğu seçmiştir. Şuanda paylaştığı sağlıklı yaşamı ve bulunduğu gönüllü organizasyonlar ile hala ününü korumaktadır.

3) Cindy Kimberly

cindy

Justin Bieber’in sosyal medya paylaşımı sayesinde ünlü olmuştur. Justin Bieber genç kızın resmini instagram hesabında paylaşarak “Aman Tanrım, bu kim?” sorusu eşliğinde genç kızı çok beğendiğini belli edince, ünlü sanatçının hayranları kızın sosyal medya hesaplarını buldular. İspanya’da yaşayan 18 yaşında bir öğrenci olduğu ortaya çıkan genç kız, boş zamanlarında yarı zamanlı bakıcıklık yapan sıradan bir gençken, şimdi çok ünlü modellik ajanslarıyla sözleşmelere sahip!

2) Sven Otten

sven

Youtube’da paylaştığı dans videosu 44 milyondan fazla izlenince onun için ünlü olmamak imkansızdı. Kendi kendine dans eden alman genç birçok reklam kampanyasında yer aldı. Ayrıca kendisine ait bir dans akademisi de kurdu.

1) Jeremy Meeks

jeremy

Şubat 2015’te silah ihlali yüzünden 2 yıl ceza yedi. Stockholm polisi onun tutukluluk fotoğrafını Facebook’ta paylaştıktan sonra insanlar ona “yakışıklı suçlu” demeye başladı. Öyle ki, hapisten çıkartılması için imza kampanyaları bile başlatıldı. Suçunun cezasını çektikten sonra hapisten çıkan Meeks, birçok modellik ajansıyla yüksek ücretli sözleşmeler imzaladı. Şuan da, etrafı dünyaca ünlü yıldızlarla sarılı bir model olarak hayatına devam etmekte ve eski karanlık dünyasına dönmemekte kararlı.

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar