Kader Ve Ruh Eşinizin Yakınlarda Olduğunu Belli Eden 6 Mistik İşaret

ruh-esi

1. Sizinle ilgilenen kişiler olsa dahi, onlara bir ilgi beslemiyorsanız

Bunun sebebi, sizin için doğru olan ruh eşinizin size sandığınızdan daha yakın olması ve çok güçlü bir enerjiyle sizi etkilemesidir. Aynı şekilde sizde, farkında olmadan sizin için doğru kılınmış bu kişiyi kendi enerjinizle etkilemektesiniz. Bu yüzden size iyi davranan ve ilgili gözüken kişilere karşı herhangi bir çekim hissedemiyorsunuz. Çünkü çok daha güçlü bir güç etrafınızda dolaşmakta. Yapmanız gereken şey, hayatın akışı içerisinde karşılaştığınız işaretleri iyi okumak. Kaçınılmaz olan sizi er ya da geç zaten bulacaktır. İçgüdülerinize güvenin ve bekleyin.

woman-begging-for-forgiveness

2. Anlamsız gibi gözüken romantik rüyalar görüyorsanız

Hepimizin defaatle kendi hayatlarımızda tecrübe ettiği gibi, ruhani tarafı biraz gelişmiş olan insanlar, büyük olaylar öncesinde bu olayın sinyallerini veren bir takım garip rüyalar görürler. Konu ruh eşinize geldiğinde de, bu durum aynıdır. Çünkü sizi bekleyen şey yazgınızı baştan aşağıya değiştirecek biridir. Bu sebeple, kader eşinize rastlamadan önce farklı bir takım romantik rüyalar görüyor olmanız gayet olasıdır.

ruh-esi-2

3. Normalden daha fazla “aşk” görmeye başladıysanız

Basit bir yürüyüş yaptığınızda el ele tutuşan çiftler görmeniz, sosyal medya hesaplarınızı açtığınızda ana sayfanızın aşka dair gönderilerle dolması, rastgele açtığınız radyoda yoğun olarak aşkla alakalı şarkılara denk gelmeniz ve televizyonda istemsiz olarak sürekli aşka dair imgelerle karşılaşmanız… Bunların hepsi size evrenin oynadığı bir takım küçük oyunlardır. Bu ve benzeri durumlarla çok sık karşılacaksınız…

guneslenen-cift

4. Çift hayvanları normalden fazla görmeye başladıysanız

Çift hayvanları sık görmekte etrafınızda dolanan yoğun bir aşk enerjisinin işaretidir. Birbirine dolanan kediler, uyum içinde dolaşan çift köpekler ve en belirgin olarak çifte olarak gezen kuşlar. Zaten birçoğuğumuz aşina olduğu “çifte kumrular” deyimi büyük aşk enerjilerini dile dökmek için uzun yıllardır yapılan geleneksel bir benzetmedir. Bu dönemde çift şeklinde birçok farklı hayvan görmeniz gayet olasıdır.

cifte-kumrular

5. Gezme ihtiyacınız arttıysa

Bu dönemde kendinizi garip bir şekilde gezip tozma isteğiyle kaplı bulabilirsiniz. Örneğin normalde evde yapacağınız şeyleri, dışarda yapma fikri size normalden daha cazip geliyor olabilir. Bu dönemde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri yalnız yapmaktan hiç gocunmazsınız. Hatta yalnız gezmek size diğer zamanlardan daha cezbedici gelebillir. Bunun sebebi sizinde anlamlandıramadığınız bir aşk enerjisi belli belirsiz olarak hissetmeniz ve içgüdüsel olarak arayışa geçmenizdir.

ukala-insanlar-filoji

6. Geçmişteki birlikteliklerinizden aldığınız dersler önünüze çıkıyorsa

Hayat yolunda edindiğiniz tecrübelerinizin sizi daha güçlü bir insan kıldığını gerçekten hissetmeye başladığınızda, bunu yaşantınıza yansıtmakta da güçlük çekmezsiniz. Eskinden kolayca kanacağınız, iltifatlar, göz boyamalar ve samimiyetsizlikleri olduğu gibi teşhis edebiliyor ve kolayca bu kişilerden sıyrılabiliyorsanız  bu ruh eşinizi bulma yolunda en büyük erdemi gerçek kıldığınızın kanıtıdır.

güçlü kadın

Edindiğiniz dersler aracılığıyla elde ettiğiniz tecrübeler sizin gerçek ruh eşinize hazır olduğunuzu kanıtlayan emarelerdir. Evrenin size defaatle yolladığı mesajların dışında, kendi hayatınızdan çıkarımladığınız derslerinde oldukça önemli olduğunu unutmayın.

 

 

Ekleyen cannov

cannov

Kendime Düşünceler.

Yorumlar