Kadınların Bir Erkekte Etkileyici Bulduğu 10 Özellik

jason-statham-resimleri

1) Nazik ve koruyucu olması

Kadınlar için bir erkeğin sadece çekici olması yeterli değildir. Kadınlar için birlikte oldukları kişi onları anlamalı, onları candan bir biçimde sevmeli ve korumalıdır. Adeta onları yargılamayan en yakın arkadaşları olmalıdır. Ayrıca nazik olmasıyla beraber yeri geldiğinde koruyucu ve tatlı-sert bir tavır takınan bir erkek iletişim kurduğu tüm kadınları mutlaka etkilerler.

boy

2) Zeki olması

Kadınlarn zeki erkeklerden hoşlandığı iyi bilinen bir gerçektir. Yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar. Zeki bir erkekle yapılan konuşma onlara hem zevk verir hem de sıkılmazlar.

zeki

3) Espiri anlayışlarının olması

Çaba sarf etmeden bir erkek bir kadını güldürebilmelidir. Kadınlar için espiri anlayışı çok önemlidir çünkü yine herkes tarafından bilindiği üzere kadınlar onları güldüren erkeklerden çok hoşlanırlar. Bu tarz erkekler karşılarındaki kişiyi mutlu ve özel hissetiriler.

thor

4) Özgüvenli olmaları

Kadınlar özgüvenli erkeklere bayılırlar. Kendine güvenen ve kendiyle barışık olan bir erkekten her kadın çok hoşlanır.

c%cc%a7ag%cc%86atay

5) Karizmatik olmaları

Karizmatik bir erkek karakterinden emindir. Bu özellik onu diğer erkeklerden ayırır. Davranışlarından çok emindir ve nereye giderse gitsin hemen dikkat çeker. Kadınların belkide yakışıklılıktan daha fazla önem verdikleri tek şey, erkeğin karizmatik olmasıdır diyebiliriz.

don

6) Dengeli olmaları

Kadınlar özel ve profesyonel hayatlarını dengede tutan erkekleri daha çekici bulurlar. Aynı şekilde onlarla kaliteli vakit geçiren, iş hayatlarından ötürü stres yapmayan ve söylenmeyen erkekleri beğenir ve takdir ederler.

jess

7) İyi bir dinleyici olmaları

Sizi pür dikkat dinleyen bir erkek bulmak hiç kolay değildir. Bu yüzden sizi dikkatli dinleyen birisini bulursanız çok şanslısınız. Kadınlar erkeklere göre daha hassaslardır, bu yüzden onları gerçekten içten bir şekilde dinleyen bir erkekle karşılaştıkları zaman çok etkilenirler.

c%cc%a7ag%cc%86atay-ulusoy

8) Düşünceli olmaları

Kadınlar düşünceli erkekleri çok severler. Onların mutluluğunu düşünen, onlar için ortada hiçbir sebep yokken dahi süprizler, hediyeler hazırlayan erkekelere bayılırlar. Eğer bir erkek karşısındaki kadınla ilgileniyorsa ve onu düşünüyorsa asla kaybetmez!

as%cc%a7k

9) Uyumlu olmaları

Her türlü ortama uyum sağlayan erkekler kadınları çok etkilerler. Kendini kasmayan ancak kendi karakterinden de ödün vermeden bulunduğu ortama uyum sağlayan erkekler kadınların gözünde hep bir adım öndedir. Kadınlar her zaman için bu tarz erkeklere karşı daha ilgilidirler.

dinner

10) Bakımlı ve temiz olmaları

Kadınlar için bakım çok önemli bir faktördür. Bu yüzden birlikte oldukları kişinin kendine dikkat etmesine özen gösterirler. Hiçbir kadın yanında kılığına kıyafetine ve kişisel hijyenine dikkat etmeden dolaşan bir erkeği istemez hatta bu tarz erkeklerin kendilerini sevmediklerini düşünürler.

adam

Hoş giyinen ve kendine bakan bir erkek her zaman için karşısındaki kadını etkiler. Hoş giyimin ‘markalı’ giyinmekle bir alakası yoktur. Buradaki önemli nokta temiz ve göze hoş gelen bir dış görünüş yaratabilme yeteneğidir.

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar