Kalın Kaşlarıyla Alay Edilen Genç Kız Modellik Anlaşması İmzaladı

kalin kasli

On yedi yaşındaki Natalie Castellar, kalın kaşlara sahip olmaktan dolayı bir çok kez zorbalığa maruz kaldı ama şimdi dünyanın en üst model ajanslarından biri olan NEXT Models ile anlaşma imzalamış durumda. Eskiden nefret ettiği kaşları hakkında W Dergisine “Onlar benim en önemli özelliğim ve onları daha önce benimsemiş olmayı dilerdim” şeklinde konuşan Castellar şimdilerde hayatından gayet memnun.

Cara Delevingne ve Lily Collins gibi yıldızlar, Hollywood trendlerinin bugün gençliğimiz üzerinde olumlu etkileri olabileceğini gösteren cesur kaşları ile manşetlerde bulununan yıldızlardan en popüler olanları. Fakat çocuklar zorbalığa uğramamak için çilleri, çatlakları veya cilt renkleri ana akım medyadan onay alana kadar beklemek zorunda kalmamalılar. Uzun yıllar boyunca, kadınlar günlük kaş rutinleri ile kaşlarını düzeltiyor ve bazıları kalıcı olarak kaş yaptırıyorlardı. Natalie Castellar ise onları fırçalamaktan başka hiç bir şey yapmıyor. Kaşlarını fırçalamasının tek sebebi ise kan dolaşımını arttırarak kaşlarının daha da gür çıkmasını sağlamak. Yani bir çok genç kızın aksine o daha kalın kaşlar istiyor.

Model dünyasının en yeni yüzlerinden Natalie Castellar ile tanışın!

O sadece 17 yaşında ama NEXT Models ile büyük bir sözleşme imzaladı. Ancak daha bir kaç ay önce, kalın kaşları yüzünden hor görülen bir kızdı.

kalın kaşlı modeller

İnsanların tepkisi yüzünden, kaşlarını tamamen tıraş etmeyi düşündü.

“Ben küçükken, kaşlarım insanların beni gördüğünde işaret ettiği tek şeylerdi,” diyor Natalie. Onları tıraş etmek üzereyken annesi onu zorla durdurmuş.

kalın kaşlı kız

NEXT Modellik Ajansı onu sosyal medya üzerinden keşfetti

Castellar,  fotoğrafçı olan kız kardeşinin yardımıyla Instagram’a bir çok tarzda farklı fotoğraflar yükledi ve bu işte büyük bir ustalık kazandı. Şu anda 50 binden fazla takipçisi var. Ayrıca popüler bir Tumblr hesabı var.

kalın kaşlı modeller genç

Genç model, Mansur Gavriel, NARS ve Rachel Antonoff’la çalıştı. Ve bu sadece başlangıç.

“Çalıştığım herkes çok tatlı.Her deneyim kendine özgü olarak çok özel, ve hep iyi zaman geçiriyoruz” diyen Natalie ekliyor, “Kendimi kutsanmış gibi hissediyorum. ”

natalie kalın kaş

Başarılı olmasına rağmen ve belki de bunun yüzünden, hala zorbalık mağduru.

İster inanın ister inanmayın, insanlar bu genç kadın için nefret söylemleri hala bırakmıyorlar. Ama Castellar kendisine yeni bir dünya aralayan kaşlarını olduğu gibi benimsiyor ve bütün internet trollerini görmezden geliyor.

kalın kaşlı model 17 yaşında

 

tüm fotoğraflar Natalia Castellar’ın Instagram hesabından alınmıştır.

Ekleyen Can Eren

Can Eren

Kendime düşünceler.

Yorumlar