‘Telkin Yöntemi’yle Kişiliğinizi Yükseltmek İçin Kendinize Söylemeniz Gereken 15 Şey

meditasyon-farkindayim

1) İnsanlara saygı duyuyorsunuz, insanlar da size saygı duyuyor

İnsanların saygı duyulmayı hak ettiklerini düşünüyorsun. Eğer birisi sana saygı duyuyorsa, sen de ona saygı duyuyorsun.

two-friends-talking-and-drinking-coffee

2) Bazen zorlansan bile dürüstsün

Yalan söylemiyorsun. Başkasını üzecek bir gerçek olsa bile söylemekten çekinmiyorsun. Yalan söylemek ilke olarak sana aykırı geliyor.

two-friends-girls-women-talking

3) Herkese karşı iyi niyetlisin

Etrafındaki insanlara karşı, tersini gerektirecek geçerli bir sebep olmadığı sürece, kibar ve iyi niyetlisin. İhtiyacı olanlara yardım etmeye hazır bir haldesin

gossip

4) Sabırlısın

Bir şeye ulaşamadığın zaman öfkelenmiyorsun. Sabrın ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Birçok insan için sabretmek zor olsa bile senin için değil.sabir

5) Güvenilirsin

İnsanlar sana güvenebilirler çünkü sen onları asla yarı yolda bırakmazsın. Senin için insanları yarı yolda bırakmak bir seçenek bile olamaz.

arkadas%cc%a7lik

6) Her zaman kendini geliştiriyorsun

Yeni şeyler öğrenmeye bayılıyorsun. Gün geçtikçe güçlendiğinin farkındasın ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazırsın. En iyisine ulaşana kadar asla pes etmiyorsun.

peggy

7) Hiçbir işini yarım bırakmıyorsun

Çok azimlisin. İşini asla yarım bırakmıyorsun. Senin için çok çalışma önemli bir güç.

girlboss

8) Sözünün erisin

Eğer bir işi yapamayacağını söylüyorsan onu gerçekten yapmıyorsun. Neyi söylüyorsan onu yapıyorsun. Söylediklerine göre hayatını şekillendiren bir insansın.

don

9) Dramalara kapılmıyorsun

Drama seni hiçbir yere götürmüyor. Problemlerine sahip çıktığın için insanlar seni yanlış anlamıyorlar. Hiçkimsenin seni aşağıya çekmesine izin vermiyorsun.

amelie

10) Her zaman doğrunun yanındasın

İnsanların inandıkları şeyler için savaşması gerektiğine inanıyorsun. Her zaman dik bir duruş sergiliyorsun ve bu konu da insanlara örnek oluyorsun.

couple

11) İhtiyacı olanlar için fedakarlık yapmaya hazırsın

Sana ihtiyacı olan insanların her zaman yanındasın. Sevdiğin bir insanı üzgün görünce hemen yanına koşarsın. Sevdiğin insanlar için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırsın.

crying-girl

12) Herkese karşı adil davranıyorsun

Herkese karşı eşit davranıyorsun. Yeni insanlarla tanıştığın zaman ilk dikkat ettiğin şey dış görünüş olmuyor. Karakter senin için her zaman önde geliyor.

friends

13) Karşılık beklemeden hareket ediyorsun

Ölünce her şeyi mezara götüremeyeceğinin farkındasın. Kendini düşünmeden insanlara yardımcı oluyorsun. Dünyanın senin gibi daha çok insana ihtiyacı var!

hediye

14) Sınırlarını biliyorsun

Neyi yapıp neyi yapamayacağının farkındasın. Hayat ulaşamayacağın hedefler koymak için çok kısa. Sınırların var ve onlara göre yaşıyorsun. Mümkün olmayan hayallerini bir kenara koyup, ulaşılabilir hayaller kuruyorsun.

ru%cc%88ya

15) Önem verdiğin insanlara karşı sadıksın

Sana yakın olan insanlar ne kadar sadık bir insan olduğunun farkındalar. Paylaştıkları herhangi bir sır ölene kadar sen de kalacaktır.

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar