Lebron James Her Sene Vücuduna Servet Harcıyor!

LEBRON JAMES

 

NBA’de Cleveland Cavaliers forması giyen süper yıldız LeBron James, her sene vücudunu formda tutabilmek için adeta bir servet harcıyor. Gelin hep beraber bu dudak uçuklatan harcamayı yakından inceleyelim.

LeBron James; hızı, gücü ve atletizmi ile çoğumuzun bildiği gibi çok garip bir sporcu. Muhtemelen ne NBA ne de hayranları şu ana kadar onun gibi dribbling yapan, onun kadar iyi ribaund alan, onun kadar iyi skor üreten ve onun kadar iyi pas atan başka bir oyuncu görmedi. 13 yıllık kariyerinde toplamda 42.498 dakika(708 saat) sahada kalan LeBron nasıl oluyor da hala tüm ligi sürklase edebiliyor? Vücuduna çok iyi bakıyor, bunu biliyoruz ama nasıl bu kadar iyi bakıyor?

 

LEBRON JAMES

 

LeBron James vücudunu formda tutabilmek için senelik yaklaşık olarak 1.5 milyon dolar harcıyor. LeBron James’e yakınlığıyla bilinen Maverick Carter ise LeBron hakkında şu sözleri sarf ediyor: ‘’Hem Miami hem Cleveland olsun oynadığı takımın aynı spor salonundan evine de yaptırıyor bir tane. 2 antrenörü nereye giderse gitsin hep yanındalar. Yemekleri için özel şefleri var. Nasıl uyuyacağı konusunda bile profesyonel destek alıyor. Hayatında yaptığı her şey basketbol oynaması ve sahada mümkün olduğunca sağlıklı kalabilmesi üzerine kurulmuş durumda.’’

Unutmadan, bu sezon başlamadan önce Cleveland Cavaliers koçu TyronLue’nun LeBron için dediği ‘’32 yaşında olmasına rağmen hala 19 yaşında bir vücuda sahip’’ lafını ekleyelim.

 

Kaynak

Yorumlar