Pozitif Enerji İçin Kendinizi Arındırmanıza Yardımcı Olacak 5 Yol

tuz-banyosu

1.Meditasyon

ates

Uygun bir yerde ateş yakın ve önüne geçin. Farkındalığınızı ateşle birleştirin ve ruhunuzu uyandırırken ve ruhunuzu canlandırırken negatifliği ya da sıkışmış enerjiyi yakmasına izin verin. Eğer bunu yapamıyorsanız rahat ettiğiniz bir yere uzanın ve nefes alış verişlerinizi takip edin. Aklınıza gelen düşüncelere değil, nefesinizin ciğerinize doluşuna ve çıkışına odaklanın. Bunu bir süre devam ettirirseniz, kendinizi oldukça rahatlamış hissedeceksiniz.

2. Gün batımında bir mum yakın.

meditasyon

Yarım yanmış mumlarınız varsa, bunları iyi bir kullanıma sokma fırsatını yakalayın: onları evinizin etrafına yerleştirin ve ardından her birini tek tek yakın ve dileklerinizi evrene sunun. Uygun koşullar olduğunda ve arzu edildiğinde, bu işlemi mumlar tamamen eriyene kadar tekrarlayın. Loş mum ışığında oturmanın içinizi huzurla ve rahatlama ile doldurduğunu göreceksiniz.

3. Banyo suyunuza Epsom tuzu, deniz tuzu ve kabartma tozu ekleyin ve yıkanırken bir mum yakın.

tuz-banyosu

Epsom tuzu aktarlarda bulunabilien ve vücut üzerinde rahatlatıcı etkilere sahip bir tuz çeşididir. Banyo yaptığınız suya bu tuzdan ekleyerek biraz uzandığınızda kendinizi oldukça farklı hissedeceksiniz. Bu esnada güzel koku veren bir mum yakıp ışıkları kapatırsanız bu duştan çıktığınızda kendinizi tamamıyla yenilenmiş ve rahatlamış hissedeceksiniz.

4. Kendiniz için sembolik bir şey yapın.bitki

En sevdiğiniz ve kokusu veya tadıyla size huzur verdiğini bildiğiniz kurutulmuş bitkilerden sembolik bir karışım yapın ve evinizin belli bir bölgesinde onu tutun. Bu karışımı bir kabın içine veya naylon olmayan kumaştan bir torba içine koyabilirsiniz. Stresli hissettiğiniz zamanlarda bu karışımını koklayın.

5. Bulunduğunuz ortamı temizleyin.

ev-temizligi

Kişisel arınmanızı tamamladıktan sonra olay bulunduğunuz yeri temizlemeye geldiğinde evdeki kötü enerjinin atılmasının bununla da alakalı olduğunu göreceksiniz. Bu niyetle temizlik yapmaya başlayın. Aklınızda temizlenen her yerin ardından içinizde sizi sıkan şeylerin uçup gittiğini hayal edin. Bu esnada size kendinizi iyi hissettiren hoş bir müzik de size bu temizlik esnasında eşlik edebilir. Bu basit teknikleri düzgün uyguladığınızda, umduğunuzdan çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar