Ruh Eşinizle Aranızdaki Görünmez Bağ: Kırmızı İp

cift2

Ruh eşiniz sizi tamamlayan kişi yani sizin diğer yarınız olup, aynı zamanda birlikteyken adeta bir çemberi temsil etmenize olanak tanıyor. Günümüzde bu fikir, her zaman arayışta olduğumuz mükemmel “kişi”nin romantik bir modeli olarak ortaya çıkıyor.

ruh-esi

Benzer şekilde, başka bir model ise bizi ve bizim için doğru olan kişiyi bağlayan görünmez ipin varlığıdır. Eski efsanelere inanılacak olursa, bu ip sadece görünmez değil, aynı zamanda kırılmaz bir yapıda. Efsaneye göre, bu ip ayak bileklerimize Tanrılar tarafından bağlanır, böylece nereye gidersek gidelim ya da mesafe ne kadar uzak olursa olsun, her zaman bu ip ile bağlı olacağız.

asik cift

Birçok insan sizi kaderinizdeki kişiyle bağlayan ipin rengini kırmızı olarak öngörür. Sebebi de evrensel olarak kırmızının “aşk” kavramıyla bağdaştırılmış olması. Hayatımıza giren başka insanlarla bu bağ ne kadar esnese de ya da gerilse de, “o kişi” ile aranızda olan gerçek bap asla kırılmayacaktır.

çift

Sizinle sevdiğiniz arasındaki bu kopmaz bağ, mesafe, zaman ya da anlaşmazlıklara rağmen asla ölmeyecektir. Böyle şeylerin ötesinde olan bu bağ, kişiyle aranızdaki uyuşmazlıklar olsa bile buna tahammül edebileceğinize işaret eder. Uzun zamandır “o” kişiyi arayış içinde olmanız ve bulamama hissiniz sizi korkutmasın. İnandığınız sürece er ya da geç karşınıza çıkacaktır. Bazen imkansız gibi gözükse de o bağ hep var olacaktır.

sevgili-cift

Hemen hemen her birimiz, bu büyük dünyadaki biri kişinin sadece bizim için olduğunu, kırık benliğimizi iyileştirmek ve ihtiyacımız olan tüm sevgiyi vermek için ona kavuşma fikrine inanıyoruz. Umuyoruz en kısa zamanda ve doğru şekilde sizi tamamlayacak “o” kişiyi bulursunuz.

Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Yazar at filoji.com
Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.
Nuri Çalışır

Ekleyen Nuri Çalışır

Nuri Çalışır

Mücadeleci ruha sahip, pes etmeyen bir yapı.
Spor tutkunu, özellikle basketbol.
Manevi eşyalar barındırır.
Hissiyat zirve seviyelerdedir.
Yengeç burcu, dolunay sever.

Yorumlar