Seni Seviyorum: Söylenmeli Mi Yoksa Söylenmemeli Mi?

cagatay-ulusoys-new-movie-delibal-24

Aşk Güzeldir.

Aşık olmak harika bir duygudur. Hayatınızı paylaşabileceğiniz, gününüzü birlikte geçirebileceğiniz ve ona her döndüğünüz de mutlu hissedebileceğiniz bir insanı bulmak yaşayabileceğiniz en güzel duygudur. Fakat tek başınıza, birisine açılmak için doğru zamanı bulmak hiç kolay değildir. Bazı insanlar bu konu da kendilerinden emin olamazlar.

Loving couple holdind on the hands and sunset

Mucizeci İki Kelimeyi Söylemek İçin Doğru Zamanı Ayarlamak.

Bazı durumlar da bu iki kelimeyi söylemek size çok zor gelebilir. Bu durumun sebebi; egonuz, reddedilme korkusu veya depresyona girme korkunuzdur. Şunu unutmayın ki: seni seviyorum demek hayatınızın çok özel bir anı olmalıdır ve doğru zamanı kendiniz bulacaksınızdır.

kinopoisk.ru

Duygularınızdan Eminseniz.

Duygularınızdan emin olduğunuzu anladığınız an, sakın geriye bakmayın. Bir insanın size olan bakış açısını ömür boyu değiştireceksiniz. Karşınızdaki insan size karşı rahat olduğunda, ona birkaç ipucu verin. Karşınızdaki insan özel hissetmeli. Sevdiğinizi hemen söylemeyin, özel bir anınız olsun. Bu iki kelime sandığınızdan çok daha kuvvetli.

p-s-i-love-you-movie-couples-2719683-500-332

Minimal Girişimlerde Bulunun.

Bu iki kelimeyi söylemek için özel bir organizasyon hazırlamanıza gerek yok. Abartılı bir yemek yerine, bir çiçek veya çikolata alın elinize. Özel bir yer seçin ve orada duygularınızı ifade edin.

3baf23ec03f3c8a833af5ba8310ff32a

Zorla Kimseyi Kendinize Aşık Edemezsiniz.

Eğer birisi sizi sevmiyorsa, onu bu konu da daha fazla zorlayın. Onu takip etmeyin veya sürekli mesaj atıp rahatsız etmeyin. Gerçek aşk zorla olmaz, seni seviyorum diyerek kimseye sahip olamazsınız.

 

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar