Spiritüel Bir İnsan Olduğunuza Dair 5 İşaret

spiritu%cc%88el

1) Gördüğünüz Vizyonlar Gerçekleşiyorsa

Vizyonlarınız bazen aklınızdan aniden geçen bir resim şeklinde veya aniden hissedilen bir duygu şeklinde belirebilirler. Vizyonlarınızı bazen bir rüyanın içinde de görebilirsiniz. Eğer bu vizyonları sık sık gündelik hayatınızda görüyorsanız, bu sizin spiritüel bir insan olduğunuza dair bir işarettir. Gözün görebileceği şeylerden çok daha derin şeyler görmeye hazır olun.

spiritual

2) Empatsınız

Empatların hem lanetleri hem de hediyeleri vardır. Yakınlarında olan kişilerin duygularını kendi duygularıymış gibi hissedebilirler.. Bazı zamanlar da bu duyguyla başa çıkmak oldukça zor olabiliyor. Eğer empat bu duyguyu dengeleyebiliyorsa, bu özellik ona bir hediye gibi gelecektir.

empat

3) Sezgileriniz Güçlüdür

Birçok kişi kendinden şüphe duyuyor. Bu tarz insanlar aldıkları her kararı gözden geçirirler ve sezgilerine güvenip güvenmemek konusunda emin olamazlar. Ancak spiritüel bir bireyseniz kararlarınız kesindir. Güçlü bir sezgiye sahip olmak manevi güzel bir hediyeden başka bir şey değildir. Bu şekilde karalarınıza güvenebilirsiniz, gelen mesajlara açık olabilirsiniz ve inandıklarınızın peşinden gidebilirsiniz.

spiritu%cc%88el

4) Kabus Veya Farklı Rüyalar Görüyorsunuz

Herkes kabus görür fakat spiritüel insanlar kabusları daha gerçekçi görürler. Rüya çok gerçekçi geldiği içi terleyerek veya nefes nefese uyanabilirsiniz. Eğer kabuslarınız sizi uyandığınızda sarsıyorsa, bu size bir verilmeye çalışılan bir mesajdır. Ayrıca enteresan ve normalde gördüğünüz rüyalarda birer işarettir. Bu rüyaları zamanla not almalı ve üzerine düşünmelisiniz. Size gönderilen mesajların anlamlarını sadece siz gerçek anlamıyla bilebilirsiniz.

ru%cc%88ya

5) Belli Saatlerde Uyanıyorsunuz

Eğer geceleri saat 3 ile 4 arası uyanıyorsanız, bu bir tuvalet molasından fazlası demektir. Bu saat aralığında ruhların spiritüel insanlarla iletişime geçmeye çalıştıkları öne sürülmektedir. Tabi bunların hepsi birer iddia ancak yinede sürekli olarak belli bir saat aralığında sebepsizce uyanıyorsanız bu ruhani bir yönünüz olduğuna dair güçlü bir işarettir.

 

Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Editör at Filoji
Half time writer. Traveler. Comparative lit student.
Ebru Kabacık

Ekleyen Ebru Kabacık

Ebru Kabacık

Half time writer. Traveler. Comparative lit student.

Yorumlar