Üzerinden Yıllar Da Geçse Eski Sevgilisini Unutamayanların Çok İyi Bildiği 10 Şey

Kaç Gün, Kaç Ay, Kaç Yıl Geçerse Geçsin Eski Sevgilisini Unutamayan İnsanların En İyi Bildiği Gerçekler

ibo

1. Yaşadıklarınız mı yoksa yaşayamadıklarınız mı sizi bu hale getirdi diye yıllardır kendinize sorup duruyorsunuz ama cevabını bir türlü veremediniz.

yalniz-kiz
2. Unutmak için denemediğiniz yol kalmadı, ne insanlar, ne olaylar girdi araya… Ama olmayınca olmuyor işte.

yalniz-adam

3. “Bana her şey onu hatırlatıyor” cümlesi sizin için asla bir klişe değildir. Biriktirdiğiniz anılar her an kafanızın içine hücum etmeye hazırdır. Aniden duyduğunuz bir şarkı, yanınızdan geçen birinin kokusu, hatta ufacık bir toka bile size onu hatırlatmaya yetebilir.

yagmur

4. Tüm sosyal mecralarda onu gizli gizli takip ediyorsunuz, hiç haber alamasanız dahi sık sık ne yaptığını merak ediyorsunuz. Hatta bir anda mesaj atsa veya karşıma çıksa neler konuşuruz, diye prova yapmışlığınız bile var.

stalk
5. Aniden uzaklara dalmanızdan, durup dururken gözlerinizin dolmasından nefret ediyorsunuz. Sırf bu yüzden kendinizle her baş başa kaldığınızda çok kavgalar veriyorsunuz ama bu onu sadece belleğinize daha çok kazımanıza neden oluyor.

aglayan-kadin
6. Önceleri insanlarla onu konuşurdunuz, ama artık verdikleri öğütlerden sıkıldığınız için onunla ilgili her şeyi kendinize saklıyorsunuz. Boş yorumlar dinlemektense kendi kendinize anlatıp mevzuyu kapatıyorsunuz.

yatan-kadin

7. Ondan sonraki birçok ilişkiniz, karşı taraf bilmese de onun yüzünden bitti. Bunu çok iyi biliyorsunuz.

ask
8. Önceleri onu unutmak için çok çabaladınız, ama şimdi fark ediyorsunuz ki onu unutmamak için çaba göstermeye başlamışsınız. Sürekli ona dair bir şeyler hatırlamaya çalışıyorsunuz.

elma

9. Ne kadar kötü, öfkeli ayrılmış olursanız olun, şu an içinizde ona karşı özlem ve sevgiden başka bir duygu yok. Her şey abartı, yalnızca özlem gerçek. O abartılamaz.

ayi

10. Ne olursa olsun, bugün çıkıp gelse hiç düşünmeden tekrar başlayacağınızı adınız gibi biliyorsunuz. Asıl soru şu ki, ya o da bunu bildiği halde gelmiyorsa?

film

Zilan Doğan

Zilan Doğan

aşka aşık, kendiyle barışık, az biraz inatçılığından muzdarip, her bulduğunu okuyan, her fırsatta ağız dolusu gülen, şükretmeyi bilen sıradan biri.
Zilan Doğan

Ekleyen Zilan Doğan

aşka aşık, kendiyle barışık, az biraz inatçılığından muzdarip, her bulduğunu okuyan, her fırsatta ağız dolusu gülen, şükretmeyi bilen sıradan biri.

Yorumlar