Vücudunuzdaki Benlerden Karakterinizi Analiz Ediyoruz!

tulin-sahin

Yeni tanıştığınız insanlar hakkında ipucu edinebilir ve onlar hakkında daha çabuk bilgi edinebilirsiniz! Tabii ki tamamen o kişiyi tanıyamazsınız, o kadar derin bilgilere sahip olamazsınız. Ancak bu yolla birlikte karşınızdaki kişiyle ilgili birkaç fikriniz olabilir.

Vücudumuzdaki benler sayesinde karşınızdaki insanı bir miktar tanıma şansınız olabilir. Bakalım sizin benleriniz ve kişiliğinizle uyumlu sonuçlar çıkacak mı?

1. Kaşın altındaki ben

ben-2

Kaşın altında bulunan ben sizin lider ruhlu ve sözü dinlenen bir karakter olduğunuzu simgeler. Ortamlarda kolayca çevre edinebilir ve insanlar üzerinde karizmatik bir etki bırakabilirsiniz. Kaşınn altında bulunan ben aynı zamanda net ve anlaşılır bir insan olduğunuz anlamına da gelir.

2. Şakakta bulunan ben

ben

Şakağında ben bulunan insanlar gezginci olma ihtimalleri yüksek olan kişilerdir. Bu kişilerin yurt dışı seyahatine çıkma durumları olabilir veya dünyayı gezmeleri için gerekli ortamlar oluşabilir. Eğer şakağınızda ben varsa ve hiç farklı ülkelere seyahat etmemişseniz, bu konularda şansınızın yaver gittiğini düşünürsek hemen çantanızı hazırlamaya başlayabilirsiniz! Siz gezmek için yaratılmışsınız.

3. Elmacık kemiğinde bulunan ben

natalie-portman-5

Bu bene sahip  olan kişiler hırslıdırlar ve başarılı olmak için her yolu denerler. Genelde başarılı da olurlar. Tuttuğunu koparan insanlardandırlar. Liderlik yönünden çok kuvvetlidiler. Toplulukları yönetmede, ideallerini gerçekleştirmede çok iyidirler.

4. Ayağın altında bulunan ben

ben6

Ayağının altında ben bulunan insanlar yemek hazırlama konusunda başarılıdırlar. Yeni şeyler keşfetmeye bayılırlar. Anaç ruhlu insanlardır. Etraflarındaki insanları olumlu yönde etkileyecek enerjiye sahiptirler.  Bu tür beni bulunan insanlar iyimser olmaya meyillidirler.

5. Dudağın üzerinde bulunan ben

tulin-sahin

Dudağının üstünde beni olan insanlar girdikleri bir ortamda hemen dikkat çekerler. Etkileyici bir görünüme sahiptirler. Popüler olmaları muhtemeldir. Genelde eğlenceli ve arkadaşları tarafından vakit geçirilmekten hoşlanılan insanlardır.

6. Avuç içinde bulunan ben

ben1

Bu tür bir bene sahip olan insanların zengin olması olasıdır. Maddi yönden kuvvetlidirler. Mantıkları duygularından daha önce gelir. Düzenlidirler ve sıkı çalışırlar.

7. Kaşın altında bulunan ben

kas

Kaşının altında beni bulunan insanlar değişikliklere kolay adapte olurlar. Rasyonel ve bireysel kararşar alırlar. Yalnız vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Bir görevleri varsa bunu zamanında yaparlar. Güvenilir bir işbirlikçidirler.

8. Kaşların arasında bulunan ben

ben-1

Bu tür beni olan insanlar iyimser ve cana yakındırlar. Şansları yaver gider. İş hayatları, aşk hayatları, ailevi durumları sıkıntılı olsa dahi sonunda mutlaka çözüme kavuştururlar. Kin tutmazlar ve kolay affederler. İyi bir dostturlar.  Ancak kolay kandırılabilirler.

Ekleyen Ecem Bayır

Ecem Bayır

En sevdiğim kişi benim.

Yorumlar